• <
escort_980x120_gif_2020

Conrad C144 ACE zwycięża na gali World Yachts Trophies 2023 w Cannes

kw

20.09.2023 09:00 Źródło: informacja prasowa
Strona główna Przemysł Jachtowy, Turystyka Morska, Żeglarstwo Morskie Conrad C144 ACE zwycięża na gali World Yachts Trophies 2023 w Cannes

Partnerzy portalu

Fot. Conrad Shipyard

W ubiegłą sobotę, 16 września 2023r. podczas gali World Yachts Trophies, która odbyła się w malowniczym obiekcie Carlton Beach Hotel w Cannes, najnowszy flagowy superjacht ACE po raz kolejny zatriumfował, zdobywając statuetkę za najlepszy layout w kategorii jachtów o długości 30 – 50 M.

Zwodowany w październiku 2022 roku Conrad C144s ACE to największy jacht motorowy, jaki kiedykolwiek zbudowano w historii stoczni, ale także w Polsce. Zaprojektowany przez biuro Reymonda Langtona, z architekturą morską autorstwa Diana Yacht Design i wystrojem wnętrz stworzonym przez M2 Atelier, ACE jest uznawany za jedną z najbardziej spektakularnych premier roku.

Przestronne wnętrze jachtu z ogromnymi panoramicznymi oknami zapewnia niezwykły komfort i atmosferę na pokładzie oferując apartament właściciela plus 4 kabiny VIP, a także 4 podwójne kabiny dla załogi i kabinę kapitańską na mostku. Pokład zewnętrzny to sprytne połączenie wielu wielofunkcyjnych stref, począwszy od fantastycznej platformy rufowej z beach clubem, poprzez 4 miejsca wypoczynkowe, kino pokładowe, 2 bary i 2 jadalnie, kończąc na basenie infinity na najwyższym pokładzie.

„Zdobycie kolejnej nagrody w tym sezonie dla ACE to wielkie osiągnięcie dla Stoczni Conrad. Ten fantastyczny superjacht z najnowszej linii Conrad C144 ACE został doceniony za przestronne wnętrze i kreatywny układ wykonany przez M2 Atelier, ponadczasowy projekt autorstwa Reymonda Langtona, architekturę morską autorstwa Diana Yacht Design i doskonałość techniczną. To zwieńczenie ogromu ciężkiej pracy, talentu i pasji całej załogi Conrad" – powiedział Mikołaj Król – prezes stoczni Conrad.

Uroczysta gala World Yachts Trophies organizowana przez Yachts France nagradza najlepsze łodzie motorowe i jachty o długości od 13 do 140 metrów zwodowane w ciągu roku. Podczas kolacji wręczono około 30 trofeów. Chwilę po niej nastąpiła legendarna Parada Jachtów.

Nagrodę na scenie odebrali przedstawiciele z firm Conrad , M2 Atelier, Nicolai Yacht Consulting & Project Management oraz Luxury Charter Group.

taurus_sea_power_390x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.