• <
premium

Dane kontaktowe

  • Adres: 70-661 Szczecin, Gdańska 21
  • Telefon: 91 430 73 73
  • Fax: 91 462 35 29
  • E-mail: biuro@bulkcargo.com.pl

Udostępnij

Bulk Cargo-Port Szczecin Sp. z o.o. to największa i najbardziej uniwersalna w porcie szczecińskim, spółka przeładunkowo-składowa, której roczne obroty wynoszą 5-7 mln ton. Z firmy specjalizującej się dawniej w towarach masowych staliśmy się wszechstronną spółką, obsługującą wszystkie grupy ładunków przechodzących przez porty ujścia Odry.

Jako pierwsi, spośród spółek eksploatacyjnych działających na terenie Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A., uzyskaliśmy certyfikat ISO 9001:2000, a następnie ISO 9001:2008!

Szybka i bezproblemowa obsługa ładunku w porcie jest sprawą prostą pod warunkiem, że korzysta się ze specjalistów z Bulk Cargo-Port Szczecin. Najgłębsze w porcie szczecińskim nabrzeża, świetna lokalizacja zapewniająca sprawne połączenia z siecią transportową, wykwalifikowana załoga, konkurencyjne ceny oraz możliwość zorganizowania kompleksowej obsługi ładunku – wszystko to gwarantuje sukces i zadowolenie naszych Klientów. Do dyspozycji Kontrahentów zainteresowanych przeładunkiem towarów drobnicowych stawiamy:

nowoczesny kompleks magazynów o powierzchni 4 hektarów
rampę ro-ro
Nieustannie inwestujemy w nowoczesny sprzęt, służący do przeładunków, jak również w infrastrukturę nabrzeży i magazyny, tak aby móc zapewnić naszym Kontrahentom obsługę zgodną odpowiadającą najwyższym standardom nowoczesnych portów.
Posiadamy profesjonalne, legalizowane wagi samochodowe oraz kolejowe dostępne z każdego terminalu. Gwarantujemy szybką realizację zleceń, ułatwione procedury i osobistą asystę.

Oferta

Głównym elementem naszej działalności jest świadczenie usług związanych z przeładunkiem i składowaniem w Porcie Szczecińskim suchych ładunków masowych, płynnych towarów masowych, drobnicowych ładunków niebezpiecznych i innych.

Świadczymy również usługi uzupełniające dla ładunku, takie jak:

  • Sortowanie, kruszenie i pakowanie towarów sypkich, nadziewanie i zdejmowanie pojemników

  • Jednostkowanie (paletyzacja, pakowanie, formowanie, foliowanie)

  • Znakowanie, pakiety naprawcze itp.

Aby zapewnić naszym klientom kompleksową i wygodną obsługę, działamy również jako agent spedycyjny.

  • Spedycja międzynarodowa i krajowa, łańcuchy dostaw, logistyka

  • Organizacja przeładunku, magazynowania, odprawy celnej

  • Organizacja żeglugi śródlądowej i transportu morskiego

Współpracujemy z największymi firmami spedycyjnymi, przedsiębiorstwami przemysłowymi i firmami logistycznymi w Polsce i na świecie.

Filmy

Bulk Cargo-Port Szczecin - twój ładunek w dobrych rękach


BULK CARGO - Port Szczecin Sp z o o


PREZENTACJA


Pokaż więcej

Opis dodatkowy

przeładunki, składowanie, magazynowanie, port szczecin

Dziękujemy za wysłane grafiki.