• <
escort_980x120_gif_2020

Amerykańska premiera 80 Sunreef Eco: Fort Lauderdale International Boat Show 2023

kw

28.09.2023 12:50 Źródło: Sunreef Yachts
Strona główna Przemysł Jachtowy, Turystyka Morska, Żeglarstwo Morskie Amerykańska premiera 80 Sunreef Eco: Fort Lauderdale International Boat Show 2023

Partnerzy portalu

Fot. Sunreef Yachts

Sunreef Yachts już wkrótce zaprezentuje 80 Sunreef Power Eco Sól oraz Sunreef 80 Seaclusion podczas Fort Lauderdale International Boat Show 2023. W dniach od 25 do 29 października, największa na świecie impreza jachtowa będzie gościć wszystkie najważniejsze marki z branży nautycznej, prezentując najlepsze jednostki pływające na świecie.

80 Sunreef Power Eco Sól może poszczycić się największą w branży baterią akumulatorów w kategorii łodzi rekreacyjnych o długości do 24 metrów. Niemal 1-megawatogodzinowy zestaw akumulatorów w połączeniu ze zintegrowanymi panelami słonecznymi zapewnia 80 Sunreef Power Eco Sól autonomiczną żeglugą na dystansie blisko 300 mil morskich.

W przypadku dłuższych podróży, właściciele jachtu mogą skorzystać z generatora, który pozwoli im cieszyć się zasięgiem transoceanicznym. Dzięki ulepszonej technologii akumulatorów, Sól może pochwalić się baterią o pojemności 990 kWh o długiej żywotności, wysokiej mocy, zoptymalizowanej wadze i kompaktowych rozmiarach.

System ładowania łodzi i jego zdolność do przekształcania dowolnego napięcia dostępnego w światowych portach zapewniają wyjątkowy poziom wygody i wszechstronności podczas rejsów po całym świecie.


Jeden z najbardziej popularnych modeli stoczni, Sunreef 80, również zostanie zaprezentowany na FLIBS. Wielokrotnie nagradzany Sunreef 80 to wszechstronny jacht żaglowy idealny na ekskluzywne wypady, czarter i transoceaniczne przygody.

Przestrzeń zewnętrzna i wewnętrzna tego modelu, przenikają się nawzajem. Przemyślana konstrukcja nadbudówki zapewnia najwyższy poziom komfortu na pokładzie, podczas gdy wykorzystanie drewna tekowego, wysokie nadburcia i klasyczne linie podkreślają jej nowoczesny styl i elegancję.

taurus_sea_power_390x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.