• <
escort_980x120_gif_2020

Cannes Yachting Festival 2023: Sunreef Yachts Eco na fali

kw

21.09.2023 14:42
Strona główna Przemysł Jachtowy, Turystyka Morska, Żeglarstwo Morskie Cannes Yachting Festival 2023: Sunreef Yachts Eco na fali

Partnerzy portalu

Fot. Sunreef Yachts

Sunreef Yachts podsumowuje udaną obecność na Cannes Yachting Festival. To wyjątkowe wydarzenie branżowe przyciągnęło ponad 600 wystawców i 54 000 uczestników z całego świata. Dzięki silnej obecności zarówno w Port Canto, jak i Vieux Port, jachty Sunreef Yachts cieszyły się wielkim zainteresowaniem. Firma zdobyła prestiżową nagrodę i liczne podpisane kontrakty sprzedażowe, w tym na nowe katamarany z gamy ULTIMA.

Niezapomniana premiera


W tym roku stocznia z dumą uczestniczyła w festiwalu prezentując 4 katamarany Eco, w tym 3 ekskluzywne światowe premiery. Najbardziej zaawansowany elektryczny jacht motorowy na świecie, 80 Sunreef Power Eco, oficjalnie zadebiutował w Vieux Port, przyciągając ogromne zainteresowanie uczestników imprezy. Dodatkowo, firma zaprezentowała kolejną światową premierę, 70 Sunreef Power. W części targów poświęconej jednostkom żaglowym w Port Canto, stocznia pokazała trzy katamarany z serii Eco: Sunreef 60 Eco, Sunreef 70 Eco i Sunreef 80 Eco.

Rewolucja w świecie katamaranów


Podczas dorocznej konferencji prasowej stocznia Sunreef Yachts zaprezentowała najnowszy model z gamy ULTIMA - Sunreef 77 ULTIMA. Ten dynamiczny luksusowy katamaran hybrydowy może pochwalić się takimi cechami jak rozległy pokład rufowy, garaż na skuter wodny i ogromny flybridge.

Eksploracja z Mikiem Hornem


13 września, jacht 80 Sunreef Power Eco gościł przedstawicieli prasy z całego świata na śniadaniu prasowym Sunreef Yachts i briefingu z Mikiem Hornem. Podczas wydarzenia, znany odkrywca podzielił się swoją unikalną wizją zrównoważonej eksploracji. Wydarzenie było również okazją do zaprezentowania nowych renderów wodorowego jachtu Zero Cat oraz podzielenia się informacjami o stoczni w Ras al Khaimah.

Najlepszy jacht elektryczny


16 września, 80 Sunreef Power Eco został uznany za najlepszy katamaran z napędem elektrycznym podczas prestiżowej gali World Yachts Trophies. Ceremonia wręczenia nagród zgromadziła setki gości na plaży hotelu International Carlton w Cannes podczas wyjątkowego wieczoru poświęconego najlepszym jachtom na świecie.

taurus_sea_power_390x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.