• <
Kongres Polskie Porty 2030 edycja 2024
mewo_2022
Edukacja Morska, Nauka, Szkoły Morskie, Praca na Morzu

Rejs z GospodarkaMorska.pl w pełnym składzie. Znamy laureata Latarni

Prom Nova Star, który odpłynie z Gdańska do Nynashamn 25 września, a na którym odbywać się będzie konferencja Rejs z GospodarkaMorska.pl – konferencja na morzu, będzie wypełniony gośćmi. Wyprzedane zostały wszystkie miejsca na udział w wydarzeniu. Wybrany został także laureat nagrody Latarnie Gospodarki Morskiej 2023 w kategorii „Lider Technologii Morskich”, który odbierze statuetkę podczas rejsu.

17.09.2023, 23:55
Przemysł Stoczniowy, Przemysł Morski, Stocznie, Statki

Rusza rejestracja na kolejną edycję Rejsu z GospodarkaMorska.pl - konferencja na morzu już we wrześniu

Już w dniach 25-27 września z Portu Gdańsk, w kierunku szwedzkiego Nynäshamn, po raz kolejny wypłynie prom Nova Star wraz ze 150 uczestnikami konferencji Rejs z GospodarkaMorska.pl. Idea konferencji na morzu i o morzu, która powstała w 2020 roku na stałe weszła do kalendarza branży morskiej. Zapraszamy do rejestracji.

01.08.2023, 19:06
Przemysł Stoczniowy, Przemysł Morski, Stocznie, Statki

Clarkson, Hammond i May na promie Polferries

Na platformie streamingowej Amazon Prime pojawił się nowy, specjalny odcinek programu „The Grand Tour”, którego zdjęcia kręcone były m.in. na pokładzie promu Polferries.

19.06.2023, 11:15
Porty Morskie, Terminale, Logistyka Morska, Transport Morski

Promy Polferries popularnymi miejscami konferencji

Promy Polferries coraz częściej stają się miejscem organizacji branżowych konferencji. Przewoźnik zapewnia, że zarówno jednostki, jak i oferta handlowa są w pełni przygotowane do obsługi tego typu imprez.

11.04.2023, 19:00
Energetyka Morska, Wiatrowa, Offshore Wind, Offshore Oil&Gas

Rejs z GospodarkaMorska.pl i konferencja na morzu 2022. Energia z farm na Bałtyku coraz bliżej [WIDEO]

Rozmowy o „zielonej" energii, budowie offshore na Bałtyku i udziale polskiego local content, współpracy stoczni i armatorów, a także o finansowaniu branży morskiej, były częścią drugiego Rejsu z GospodarkaMorska.pl, który odbył się na promie Nova Star dzięki uprzejmości Polferries.

10.10.2022, 06:00
Przemysł Stoczniowy, Przemysł Morski, Stocznie, Statki

Latarnie Gospodarki Morskiej wręczone. Kogo docenili internauci?

Po raz trzeci wręczyliśmy Latarnie Gospodarki Morskiej, nagrody promujące działalność firm z branży morskiej. Tegoroczne statuetki do laureatów powędrowały podczas gali konferencji "Rejs z GospodarkaMorska.pl" 4 października. Dzięki głosom internautów w tegorocznej odsłonie konkursu laureatami zostały spółki: Hydromega z Gdyni oraz biuro projektowe Seatech Engineering z Gdańska, natomiast wyróżnienie otrzymała firma Eleship z Gdańska.

06.10.2022, 22:50

Kolejna edycja Rejsu z GospodarkaMorska.pl - konferencja na morzu już w październiku [OSTATNIE MIEJSCA]

Już w dniach 3-5 października po raz kolejny z Portu Gdańsk, w kierunku szwedzkiego Nynäshamn wypłynie prom Nova Star wraz ze 150 uczestnikami konferencji Rejs z GospodarkaMorska.pl. Idea konferencji na morzu i o morzu, która powstała w ubiegłym roku na stałe weszła do kalendarza branży morskiej.

01.09.2022, 23:55
Edukacja Morska, Nauka, Szkoły Morskie, Praca na Morzu

Dyskusje o morzu na morzu. Rejs z GospodarkaMorska.pl za nami [WIDEO, ZDJĘCIA]

Pierwszy Rejs z GospodarkaMorska.pl przeszedł do historii. W spotkaniu branży, któremu towarzyszyły emocjonujące debaty nie byłoby nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że toczyło się na... promie Nova Star dzięki uprzejmości Polferries. Konferencja na morzu miała miejsce w dniach 25-27 października i rozpoczęła się po wypłynięciu z Terminala Promowego Westerplatte Portu Gdańsk do szwedzkiego Nynäshamn.

29.10.2021, 05:07
nauta_2024

Dziękujemy za wysłane grafiki.