• <
Kongres Polskie Porty 2030 edycja 2024
mewo_2022
Energetyka Morska, Wiatrowa, Offshore Wind, Offshore Oil&Gas

Eksperci branży offshore na Politechnice Gdańskiej. Odbyła się konferencja Baltic Windustry

We wtorek, 12 września naukowcy, eksperci, inwestorzy i przedstawiciele firm z branży morskiej energetyki wiatrowej spotkali się na Politechnice Gdańskiej. Wszystko za sprawą konferencji „Baltic Windustry 2023: industrial research in offshore wind energy”, której gospodarzem była gdańska politechnika.

14.09.2023, 21:40
Energetyka Morska, Wiatrowa, Offshore Wind, Offshore Oil&Gas

Już 12 września na Politechnice Gdańskiej startuje konferencja branży offshore Baltic Windustry 2023

W najbliższy wtorek 12 września na Politechnice Gdańskiej odbędzie się konferencja Baltic Windustry 2023. Wydarzenie jest skierowane do naukowców, inwestorów i przedstawicieli firm z branży morskiej energetyki wiatrowej. Wśród prelegentów znajdują się przedstawiciele m.in. zagranicznych uczelni, organizacji promujących rozwój energetyki wiatrowej, przedsiębiorstw z branży offshore, a także Komisji Europejskiej.

08.09.2023, 13:32

Największa technologiczna konferencja w branży offshore wind w Gdańsku już 12 września

Kolejna edycja Konferencji "Baltic WINDUSTRY 2023: industrial research in offshore wind energy" organizowanej przez Centrum Morskiej Energetyki Wiatrowej Politechniki Gdańskiej we współpracy z PSEW, odbędzie się 12.09.2023 r. w auli Gmachu Głównego Politechniki Gdańskiej.

01.08.2023, 20:38
Energetyka Morska, Wiatrowa, Offshore Wind, Offshore Oil&Gas

Kolejna edycja Baltic Windustry już we wrześniu

Konferencja „Baltic Windustry 2023: industrial research in offshore wind energy” organizowana przez Centrum Morskiej Energetyki Wiatrowej Politechniki Gdańskiej, we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Energetyki Wiatrowej odbędzie się 12 września br. w auli Gmachu Głównego Politechniki Gdańskiej. Celem tegorocznej edycji jest przedstawienie i upowszechnienie aktualnie rozwijających się trendów i nowych technologii w branży offshore oraz wzmocnienie współpracy środowiska biznesowego i naukowego.

13.06.2023, 13:27
Energetyka Morska, Wiatrowa, Offshore Wind, Offshore Oil&Gas

Branża offshore spotkała się na Politechnice Gdańskiej [WIDEO]

W miniony czwartek na Politechnice Gdańskiej odbyła się konferencja Baltic Windustry z udziałem przedstawicieli najważniejszych podmiotów branży morskiej energetyki wiatrowej. W jednym miejscu spotkali się deweloperzy, eksperci i naukowcy.

12.09.2022, 23:00
Energetyka Morska, Wiatrowa, Offshore Wind, Offshore Oil&Gas

Konferencja Baltic Windustry 8 września w Gdańsku

8 września na Politechnice Gdańskiej odbędzie się międzynarodowa konferencja Baltic Windustry: industrial research in offshore wind energy.

16.08.2022, 22:35
Edukacja Morska, Nauka, Szkoły Morskie, Praca na Morzu

Otwarta Akademia Baltic Windustry zaprasza na wykład otwarty

Centrum Morskiej Energetyki Wiatrowej Politechniki Gdańskiej i Związek Uczelni Fahrenheita zapraszają na wykład otwarty dr. inż. Dawida Augustyna pt. "Projektowanie i obsługa konstrukcji wsporczych morskich turbin wiatrowych, z uwzględnieniem technologii Digital Twin".

07.06.2022, 14:53
Energetyka Morska, Wiatrowa, Offshore Wind, Offshore Oil&Gas

Centrum Morskiej Energetyki Wiatrowej PG, czyli nauka dla transformacji energetycznej

Funkcjonujące na Politechnice Gdańskiej Centrum Morskiej Energetyki Wiatrowej skupia specjalistów ze wszystkich obszarów wiedzy związanych z tym sektorem, a uczelnia nie tylko kształci przyszłych specjalistów w branży, ale także służy wiedzą i doświadczeniem firmom i instytucjom. O możliwościach i wyzwaniach stojących przed Centrum, ale i przed całą branżą, rozmawiamy z jego dyrektorem, dr. hab. inż. Marcinem Łuczakiem.

24.05.2022, 19:40
nauta_2024

Dziękujemy za wysłane grafiki.