• <
escort_980x120_gif_2020

Sunreef 80 Grey. Styl i przestrzeń [ZDJĘCIA]

gm

09.07.2022 08:11 Źródło: Sunreef

Partnerzy portalu

Sunreef 80 Grey. Styl i przestrzeń [ZDJĘCIA] - GospodarkaMorska.pl
Fot. Sunreef

Sunreef 80 Grey B to styl, przestrzeń i komfort. Ten spektakularny katamaran żaglowy może poszczycić się wyrafinowanym wystrojem i unikalnymi rozwiązaniami.

Salon jachtu to rozległa, wypełniona światłem strefa relaksu w nowoczesnym stylu, podkreślonym przez designerskie elementy dekoracyjne i czarno-białe fotografie. Układ wnętrz obejmuje dużą przestrzeń wypoczynkową na prawej burcie z dużą kanapą w kształcie litery C oraz dwoma wygodnymi fotelami. Jadalnia na lewej burcie ugości do ośmiu osób przy dużym, zaprojektowanym na zamówienie stole, pokrytym kwarcem i naturalnym fornirem drewnianym.

W dziobowej części salonu znajduje się zamknięte stanowisko nawigacyjne zapewniające doskonałą widoczność i wyposażone w wygodne kanapy dla kapitana i załogi.

Czterokabinowy układ Grey B to dwie symetryczne kabiny dla gości, umieszczone w części dziobowej każdego kadłuba. Obie posiadają duże łazienki i są wyposażone w rozsuwane łóżka. W lewym kadłubie znajduje się kabina dla dzieci oraz kwatery dla załogi, a także kuchnia i mesa dla załogi.

Główna sypialnia zajmuje centralną część prawego kadłuba. Znajduje się w niej łóżko king size, biurko, wysuwany telewizor, garderoba i elegancka łazienka o ciemnym wystroju.

Przestrzeń wypoczynkowa Grey B obejmuje kokpit rufowy z obszernym stołem, barem i dużym łóżkiem dziennym, które można przekształcić w sofę.

Partnerzy portalu

taurus_sea_power_390x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.