• <
escort_980x120_gif_2020

Sunreef 80 Eco: Elektryczna rewolucja trwa

jb

05.05.2023 14:31

Partnerzy portalu

Fot. Sunreef Yachts

Kolejna całkowicie elektryczna jednostka Sunreef 80 Eco została zwodowana. Jest to w pełni autonomiczny jacht wykorzystujący rewolucyjną ekologiczną technologię aby cieszyć się rejsem bez zużycia paliwa w całkowitej ciszy i luksusie. Zaprojektowany i zbudowany tak, aby nawigować w pełnej harmonii z żywiołami. 

Unikalny w branży system zasilania energią słoneczną Sunreef 80 Eco zawiera ultralekkie panele słoneczne zintegrowane z burtami kadłuba, nadbudówką i dachem bimini. Ten zgłoszony do patentu system został w całości zaprojektowany i wyprodukowany przez stocznię Sunreef Yachts i zapewnia najlepszą wydajność w branży nautycznej.

Podczas żeglugi, Sunreef 80 Eco odzyskuje energię z pasywnego ruchu dwóch śrub napędowych dzięki zaawansowanemu systemowi hydro generowania. Uzyskana energia jest wykorzystywana do zasilania zarówno napędu elektrycznego jak i urządzeń wyposażenia pokładowego. Bateria jachtu znajdująca się pod pokładem składa się z zaprojektowanych na zamówienie akumulatorów o niskiej wadze i wyjątkowej wydajności. Klimatyzacja na Sunreef 80 Eco jest najlżejsza i najbardziej wydajna w branży.

Sunreef 80 Eco może przyjąć na pokład do dwanaścioro gości. Po prawej stronie katamaranu znajduje się luksusowa i pełna światła główna kabina z podwójnym łóżkiem, wysuwanym telewizorem, sofą i biurkiem. Obszerna łazienka nawiązuje do współczesnego stylu głównej kabiny.

Niestandardowy układ obejmuje również dużą kabinę w środkowej części lewego kadłuba, a także dwie identyczne kabiny dla gości w części dziobowej każdego kadłuba oraz kabinę rufową. Salon zapewnia mnóstwo miejsca do wypoczynku i spożywania posiłków z dwiema dużymi kanapami i stołem na środku, a także bar z pianinem i wysuwanym telewizorem.

Na dziobie Sunreef 80 Eco znajduje się w pełni wyposażona kuchnia, z mnóstwem miejsca do przechowywania. Na flybridge znajduje się imponujące jacuzzi, duże materace do opalania oraz bar. W kokpicie rufowym goście mogą cieszyć się dużą przestrzenią relaksacyjną z dużym stołem jadalnym i platformą do pływania.

taurus_sea_power_390x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.