• <
premium

Dane kontaktowe

  • Adres: 80-863 Gdańsk, Doki 1 Stocznia Cesarska (Dyrekcja)
  • Telefon: (+48 58) 308 15 84
  • Fax: (+48 58) 308 15 61
  • E-mail: info@seatech.com.pl

Udostępnij

Firma Seatech Engineering Sp. z o.o. została założona w 2003 roku zlokalizowana jest w Gdańsku, specjalizuje się w branży okrętowej.
Nasz zespół doświadczonych inżynierów, projektantów konstrukcji morskich i oceanotechnicznych. Zapewnia wysoką jakość wykonywanych projektów.
Zgodnie z wymogami klienta, Seatech Engineering współpracuje z stoczniami z całego świata, instytutami badawczymi oraz najwyższej klasy specjalistami, by projekt spełniał wysokie wymagania klientów.

Oferta

Seatech Engineering skupia sie na projektowaniu statków wysokowyspecjalizowanyc takich jak statki sejsmiczne, pogłębiarki, statki rybackie, sejnery, wielofunkcyjne barki , platformy jack-up, morskie statki badawcze, statki pasażerskie, katamarany, statki morskie i statki o napędzie LNG.

Dokumentacja projektowa jest przygotowywana za pomocą oprogramowania takiego jak, Nupas-Cadmatic 3D, AutoCAD, oprogramowanie Napa i oprogramowania Rhinoceros oraz Catia w standardzie. Istnieje możliwość wykonania projektu w innym standardzie.

Kontakt do działów firmy

Prezes

Adam Ślipy
Tel: (+48 58) 308 15 65
e-mail: a.slipy@seatech.com.pl

Kierownik działu kadłubowego

Piotr Kosiorek
Tel: (+48 58) 308 15 61
e-mail: p.kosiorek@seatech.com.pl

Kierownik działu maszynowo wyposażeniowego

Jarosław Pyrgiel
Tel: (+48 58) 308 15 63
e-mail: j.pyrgiel@seatech.com.pl

Kierownik działu projektowania wstępnego

Jolanta Jaworska
Tel: (+48 58) 308 15 62
e-mail: j.jaworska@seatech.com.pl

Filmy

  • Firma Seatech Engineering powstała w 2003 roku w Gdańsku i od samego początku stawiamy na sukcesywny i stabilny rozwój, którego jednym z kluczowych filarów jest zespół zaangażowanych i wykwalifikowanych ludzi, gdyż projektowanie statków, to coś więcej niż linia produkcyjna.

  • Innovation Day podczas Transport Week 2019 w Gdyni

  • Seatech Engineering podczas targów SMM 2018 w Hamburgu

Do pobrania

Opis dodatkowy

katamaran, statki, projektowanie statków, projektowanie jednostek specjalnych, oprogramowanie do projektowania, catia, jachty, 3dexpierence, biuro projektowe, biura projektowe, biuro projektów

Dziękujemy za wysłane grafiki.