• <

Pearl Yachts nawiązuje wyłączne partnerstwo z Max Marine Asia

Strona główna Przemysł Jachtowy, Turystyka Morska, Żeglarstwo Morskie Pearl Yachts nawiązuje wyłączne partnerstwo z Max Marine Asia

Partnerzy portalu

Fot. Pearl Yachts

Pearl Yachts ogłasza mianowanie firmy Max Marine Asia na wyłącznego dealera w Tajlandii, co stanowi kamień milowy w sprowadzeniu tej luksusowej marki jachtów na wybrzeża Tajlandii.  

Max Marine Asia, wiodący autorytet w sprzedaży i usługach jachtowych, został wybrany na wyłącznego sprzedawcę Pearl Yachts w tętniącym życiem morskim krajobrazie Tajlandii. To partnerstwo stanowi zobowiązanie do zapewnienia klientom w Tajlandii dostępu do światowej klasy rzemiosła i luksusu, jakie reprezentuje Pearl Yachts.

Craig Murphy, dyrektor zarządzający Max Marine Asia, posiada kwalifikacje budowniczego łodzi, stoczniowca, kapitana handlowego i inżyniera handlowego, co potwierdza jego rozległa wiedza na temat eksploatacji jachtów i mechaniki. Craig zarządzał działami morskimi w Aman Resorts w różnych lokalizacjach w Azji, w tym w Tajlandii, zyskując globalną perspektywę na branżę jachtową. Dzięki 17-letniemu stażowi jako dealer renomowanej brytyjskiej stoczni w Tajlandii, Craig posiada dogłębną wiedzę na temat rynku luksusowych jachtów, co widać w jego udanych osiągnięciach w zarządzaniu projektami remontów jachtów oraz wkładzie w projekty projektowania i instalacji marin.

Max Marine Asia, działająca w dwóch strategicznych lokalizacjach w Bangkoku i Phuket, Ocean Marina Office, zlokalizowana zaledwie 1,5 godziny od Bangkoku, oferuje gruntownie odnowiony salon wystawowy z najnowocześniejszymi salami konferencyjnymi. Ponadto w biurze w Phuket znajduje się w pełni wyposażone fabryczne centrum serwisowe, zapewniające szybkie i skuteczne wsparcie cenionych klientów podczas całej podróży żeglarskiej.

Partnerzy portalu

taurus_sea_power_390x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.