• <
Kongres Polskie Porty 2030 edycja 2024

Nowy koncept superjachtu: 40M Sunreef Explorer

07.09.2020 13:52 Źródło: Sunreef Yachts

Partnerzy portalu

Nowy koncept superjachtu: 40M Sunreef Explorer  - GospodarkaMorska.pl
fot. Sunreef Yachts
Sunreef Yachts z dumą prezentuje nowy model w swojej ofercie luksusowych katamaranów – 40-metrowy jacht typu explorer. 40M Sunreef Power to wszechstronny superjacht przeznaczony do odkrywania najdalszych zakątków świata. Jednostkę charakteryzować będzie duża dzielność morska oraz potężny napęd umożliwiający transoceaniczny zasięg.

Będący połączeniem elegancji i nowoczesnej technologii, 40M Sunreef Power to koncept, otwierający wiele możliwości personalizacji. Ogromny pokład rufowy jest w stanie pomieścić między innymi 7-metrowy ponton, 2 skutery wodne, dźwig do wodowania oraz sprzęt sportowy. Po opuszczeniu platformy hydraulicznej, goście mogą korzystać z obszernej strefy wypoczynkowej z łatwym dostępem do wody.

Imponująca szerokość jachtu wynosząca 13,34 m pozwala uzyskać przestrzeń użytkową o łącznej powierzchni 654 m². W zależności od poziomu personalizacji, na katamaranie mogą znaleźć się: pokój bilardowy z samopoziomującym się stołem bilardowym, łaźnia parowa oraz prywatny rozkładany balkon w kabinie właściciela.

Zewnętrzne strefy wypoczynkowe katamaranu obejmują pokład słoneczny z jacuzzi i barem, a także rozległy taras dziobowy.

Partnerzy portalu

taurus_sea_power_390x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.