• <
Baltexpo2023_duży

Roczna odprawa Dowódcy Operacyjnego RSZ w COM-DKM

pc/com.wp.mil.pl

30.03.2018 12:10 Źródło: własne
Strona główna Marynarka Wojenna, Bezpieczeństwo Morskie, Ratownictwo Roczna odprawa Dowódcy Operacyjnego RSZ w COM-DKM

Partnerzy portalu

Roczna odprawa Dowódcy Operacyjnego RSZ w COM-DKM - GospodarkaMorska.pl

W Centrum Operacji Morskich-Dowództwie Komponentu Morskiego w czwartek odbyła się roczna odprawa rozliczeniowo – koordynacyjna Dowódcy Operacyjnego RSZ.

Odprawa przeprowadzona przez Dowódcę Operacyjnego Rodzajów Sił Zbrojnych generała broni dr Sławomira Wojciechowskiego miała na celu omówienie i rozliczenie zasadniczych zadań realizowanych w 2017 roku przez  DO RSZ oraz jednostki bezpośrednio poległe. Podczas spotkania wskazano i omówiono również priorytetowe kierunki działalności na 2018 rok oraz przeprowadzono analizę dyscypliny za ubiegły rok.

Odprawa była także okazją do szkolenie w zakresie roli dowódcy w systemie wykorzystania doświadczeń, a także do omówienia doświadczeń z ćwiczeń i treningów przeprowadzonych w 2017 roku. W podsumowaniu Dowódca Operacyjny RSZ podziękował, wręczając upominki, Dowódcom Komponentów oraz Kierownikowi Klubu DORSZ za wysokie zaangażowanie w realizację zadań w 2017.

W odprawie uczestniczyła kierownicza kadra DO RSZ oraz Dowódcy jednostek bezpośredni podległych: Centrum Operacji Morskich - Dowództwo Komponentu Morskiego, Centrum Operacji Lądowych - Dowództwo Komponentu Lądowego, Centrum Operacji Powietrznych - Dowództwo Komponentu Powietrznego oraz Klubu Dowództwa Operacyjnego RSZ.

Dziękujemy za wysłane grafiki.