• <
BOTA_FILM_2021

Sunreef Yachts prezentuje nowoczesny katamaran 80 Sunreef Power. Zobacz film (wideo)

pc/Sunreef Yachts

08.10.2019 13:36 Źródło: własne
Strona główna Przemysł Jachtowy, Turystyka Morska, Żeglarstwo Morskie Sunreef Yachts prezentuje nowoczesny katamaran 80 Sunreef Power. Zobacz film (wideo)
Sunreef Yachts prezentuje nowoczesny katamaran 80 Sunreef Power. Zobacz film (wideo) - GospodarkaMorska.pl

Sunreef Yachts z dumą prezentuje nowe video 80 Sunreef Power, rewolucyjnego jachtu uznanego najlepszym katamaranem motorowym w ramach konkursu World Yachts Trophies. Nakręcony przez zespół pasjonatów film odzwierciedla ideę 80 Sunreef Power: dążenie do prawdziwej wolności, jedności z naturą i rodziną. Odkrywanie niezależności, której doświadczyć można tylko na morzu.

80 Sunreef Power to nowoczesny katamaran, stworzony do dalekomorskich podróży. Najnowszy jacht motorowy Sunreef Yachts został wyposażony w potężny napęd, innowacyjny garaż rufowy oraz imponujące, w pełni personalizowane powierzchnie mieszkalne. Ten dynamiczny i elegancki model łączy w sobie komfort i wyjątkową dzielność morską, definiując na nowo pojęcie luksusowego katamaranu motorowego. Charakterystyczne detale takie jak stylowe obramowania, teakowy pokład, czy wysokie nadburcia i dyskretne oświetlenie, nadają sportowej sylwetce jednostki unikalny charakter.

Obszerny garaż i platforma rufowa pozwalają z łatwością transportować i wodować ponton, jet ski oraz liczne akcesoria do sportów wodnych.Taras dziobowy jachtu rozciąga się na całą szerokość jednostki, tworząc przestronną strefę relaksu oferującą idealne warunki do wypoczynku na słońcu. Model 80 Sunreef Power może pochwalić się pokładem słonecznym o wyjątkowej powierzchni, dającej niemal nieskończone możliwości personalizacji. Flybridge bez trudu pomieści jacuzzi, w pełni wyposażony bar i wygodne siedziska.

Na uwagę zasługuje między innymi spektakularna kabina właścicielska, zajmująca część dziobową pokładu głównego. Prócz dużego łóżka z widokiem na taras, przestrzeń jej wypełnia garderoba, biurko i łazienka. Przeszklenia w suficie nadają wnętrzu lekkości i wprowadzają naturalne światło do środka. Miejsce kabiny właściciela, w zależności od życzenia klienta, można wykorzystać także na wygodną strefę relaksu z obszernymi sofami i łatwym dostępem do pokładu.

Salon otwiera się szeroko na rufę, łącząc się z kokpitem, wyposażonym w komfortowe siedziska i bar. W ten sposób powstaje jasna, dobrze skomunikowana, półotwarta przestrzeń idealna do wypoczynku na morzu. W salonie umieścić można także w pełni wyposażoną kuchnię oraz wewnętrzną sterówkę.

Wnętrza kadłubów jachtu 80 Sunreef Power oferują szeroki wachlarz możliwości personalizacji i pozwalają dopasować układ kabin do potrzeb każdego właściciela. Dostęp do kwater załogi wraz z kuchnią i mesą odbywa się przez kokpit rufowy, aby zapewnić gościom maksimum prywatności.

Sunreef Yachts to światowy lider w projektowaniu i konstrukcji katamaranów żaglowych, motorowych oraz super jachtów typu „custom made” o długości od 60 do ponad 200 stóp. Jak podkreśla stocznia, wprowadziła ona do świata jachtingu wiele przełomowych rozwiązań, takich jak pierwszy na świecie pokład słoneczny na luksusowym katamaranie, czy pierwszy motorowy i żaglowy dwukadłubowiec typu double-deck. Firma stworzyła także pierwszy w historii przemysłu stoczniowego karbonowy superjacht żaglowy, a także jako pierwsza zainstalowała składany maszt na dwukadłubowym superjachcie. Co roku na rynek trafiają co najmniej dwa nowe modele z gdańskiej stoczni.

taurus_sea_power_390x100_gif_2020

Surowce

 Ropa brent 64,38 $ baryłka  0,00% 21:58
 Cyna 35732,00 $ tona 0,17% 29 lip
 Cynk 2984,00 $ tona 1,12% 29 lip
 Aluminium 2556,00 $ tona 1,59% 29 lip
 Pallad 2680,00 $ uncja  0,00% 21:57
 Platyna 1191,10 $ uncja  0,00% 21:59
 Srebro 25,11 $ uncja  0,00% 21:59
 Złoto 1731,30 $ uncja  0,00% 21:59

Dziękujemy za wysłane grafiki.