• <
Kongres Polskie Porty 2030 edycja 2024

Internauta przez mapy Google znalazł olbrzymi zamarznięty statek na Antarktydzie! [wideo]

13.08.2020 15:20
Strona główna Marynarka Wojenna, Bezpieczeństwo Morskie, Ratownictwo Internauta przez mapy Google znalazł olbrzymi zamarznięty statek na Antarktydzie! [wideo]

Partnerzy portalu

Internauta przez mapy Google znalazł olbrzymi zamarznięty statek na Antarktydzie! [wideo] - GospodarkaMorska.pl
fot. YT

Użytkownik aplikacji Google Earth podczas przeglądania mapy natrafił na coś, co do złudzenia przypomina wielki zamarznięty statek, spoczywający na górze lodowej około 160 km od wybrzeża Antarktydy.

130-metrowa lodowa struktura została zlokalizowana na południe od Nowej Zelandii i jest uderzająco podobna do wycieczkowca, z linią okien i mnóstwem kominów.

Całkowicie niespodziewane na zamarzniętym kontynencie odkrycie to wywołało szereg teorii spiskowych, od gdybania o tajnej bazie nazistowskiej, po hipotezy związane z tamtejszymi starożytnymi cywilizacjami czy nawet... arką Noego.

Niektórzy oskarżają agencje rządowe o ukrywanie wiedzy o życiu pozaziemskim. Inni uważają, że znalezisko jest jednym ze statków zbudowanych aby chronić światową elitę w przypadku globalnej katastrofy.

Obrazy zostały po raz pierwszy udostępnione w filmie przez użytkownika YouTube MrMBB333, który opisuje siebie jako Strażnika Ziemi.


Partnerzy portalu

Dziękujemy za wysłane grafiki.