• <
Kongres Polskie Porty 2030 edycja 2024

Brokerzy jachtowi MarineMax ogłoszeni zwycięzcami dorocznych nagród sprzedaży Ocean Alexander 2023

Strona główna Przemysł Jachtowy, Turystyka Morska, Żeglarstwo Morskie Brokerzy jachtowi MarineMax ogłoszeni zwycięzcami dorocznych nagród sprzedaży Ocean Alexander 2023

Partnerzy portalu

Fot. MarineMax

Ocean Alexander, lider w produkcji luksusowych jachtów ogłosił laureatów nagród za sprzedaż w 2023 roku. Co najmniej jeden jacht z każdego modelu obejmującego wszystkie trzy serie dla OA został sprzedany i dostarczony w 2023 roku. W tym roku w centrum uwagi znalazło się dwóch pracowników MarineMax, którzy otrzymali nagrody za wyjątkowe osiągnięcia i poświęcenie na rzecz doskonałości w sprzedaży jachtów.

Każdego roku Ocean Alexander korzysta z okazji, aby uhonorować ciężką pracę, pasję i osiągnięcia oddanego zespołu specjalistów ds. sprzedaży. Ci profesjonaliści w ramach swojej ekskluzywnej sieci dealerskiej nie tylko poświęcają czas na pełne przestudiowanie i zrozumienie złożoności i niuansów linii produktów Ocean Alexander, ale także są w stanie poprowadzić swoich klientów do jachtu, który najlepiej spełni ich wymagania. Ich zaangażowanie nie tylko podnosi prestiż Ocean Alexander Yachts, ale także umacnia ich pozycję jako wiodącej marki w branży luksusowego jachtingu.

Scott Roberton, dyrektor ds. sprzedaży jachtów i usług brokerskich w MarineMax Clearwater został wyróżniony za swój niezrównany sukces i zaangażowanie. Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu, dogłębna wiedza Scotta na temat marki Ocean Alexander i jego umiejętność dostosowania każdego jachtu do unikalnych preferencji klientów ustanowiły nowy standard w branży.

MarineMax Yachts oferuje wysokiej jakości sprzedaż, pośrednictwo i czarter jachtów, a także najwyższej jakości kolekcję luksusowych łodzi i jachtów takich marek jak Aquila Power Catamarans, Azimut Yachts, Bertram Yachts, Cruisers Yachts, Galeon Yachts, Ocean Alexander, MJM i innych.

Partnerzy portalu

taurus_sea_power_390x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.