• <
escort_980x120_gif_2020

Apollo Yachts LLC i Alina Yachts dealerami Sunreef Yachts

kw

11.05.2023 13:26
Strona główna Przemysł Jachtowy, Turystyka Morska, Żeglarstwo Morskie Apollo Yachts LLC i Alina Yachts dealerami Sunreef Yachts

Partnerzy portalu

Fot. Sunreef Yachts

Firma Sunreef Yachts podpisała dwie nowe umowy dealerskie, które odzwierciedlają rosnącą popularność katamaranów firmy na całym świecie.

Firma Apollo Yachts LLC została przedstawicielem stoczni na terytorium Ameryki Południowej, Ameryki Środkowej oraz Kanady. Dzięki tej umowie Apollo Yachts stanie się wyłącznym przedstawicielem handlowym Sunreef Yachts w tych regionach. Apollo Yachts posiada zespół doświadczonych profesjonalistów i jest uznanym brokerem jachtowym z dużym doświadczeniem w sprzedaży i marketingu luksusowych jednostek.

- Sunreef to wiodący producent luksusowych katamaranów, znany z innowacyjnych projektów i konstrukcji. Jachty tej firmy cieszą się popularnością wśród wymagających właścicieli, którzy doceniają ich przestronność, komfort i osiągi. Ta nowa umowa o współpracy ma istotne znaczenie dla Apollo Yachts. Pozwoli ona Apollo Yachts zaoferować swoim klientom szerszą gamę luksusowych katamaranów, a jednocześnie zapewni Sunreef Yachts silną obecność na kluczowych rynkach - skomentował AJ Blackmon, CEO Apollo Yachts.

Sunreef Yachts wyznaczył Alina Yachts na wyłącznego dealera w Serbii. Firma została założona przez przedsiębiorców Alexa Alperta i Ninę Pelicic, którzy są mocno związani z regionem. Mają doświadczenie w budowaniu firm związanych z nowymi technologiami, a doświadczenie to zamierzają wykorzystać, aby dotrzeć do tego rozwijającego się rynku.

- Popyt na luksusowe produkty znacznie wzrasta w Serbii i teraz jest idealny czas, aby wprowadzać katamarany Sunreef Yachts w regionie. Dorastając na wodzie, zdałam sobie sprawę, że ludziom brakuje prawdziwie spersonalizowanego luksusowego doświadczenia yachtingu. Luksusowe i niestandardowe projekty Sunreef pozwalają ludziom spędzać więcej czasu na wodzie i stworzyć swój wymarzony jacht - skomentowała Nina Pelicic, dyrektor zarządzająca Alina Yachts.

- Z wielką dumą witamy Apollo Yachts LLC i Alina Yachts w rodzinie Sunreef Yachts i przewidujemy owocną i trwałą współpracę z nimi. Wraz z rosnącym zainteresowaniem żeglarstwem i naszymi modelami katamaranów, konieczna była współpraca z doświadczonymi partnerami, którzy pomogą nam w dostarczeniu kompleksowej obsługi klienta w kolejnych regionach globu - powiedział Francis Lapp, Prezes i założyciel Sunreef Yachts.

taurus_sea_power_390x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.