• <
escort_980x120_gif_2020

80 Sunreef Power w drodze do Azji

11.09.2020 11:05 Źródło: Sunreef Yachts

Partnerzy portalu

80 Sunreef Power w drodze do Azji - GospodarkaMorska.pl
fot. GospodarkaMorska.pl

Nowy katamaran motorowy 80 Sunreef Power jest obecnie transportowany do Azji, gdzie zostanie przekazany właścicielowi. Luksusowy jacht, wyposażony w dwa silniki o mocy 1200 KM, posiada ogromną przestrzeń życiową i wyróżnia się nowoczesnym wystrojem wnętrz, będącym połączeniem symetrii z kojącą, ciemną kolorystyką.

Aranżacja wnętrz katamaranu obejmuje 3 kabiny, w tym luksusowy apartament właściciela i dwie przestronne kabiny dla gości. Wejście do kajut załogi, kuchni i spiżarni jest dostępne bezpośrednio z kokpitu rufowego, zapewniając więcej prywatności na pokładzie. 

Gospodarka Morska
fot. Sunreef Yachts


W salonie od strony lewej burty znajduje się duża sofa i przytulne miejsce do czytania przy tarasie frontowym. Goście mogą spożywać posiłki na sterburcie przy dużym stole jadalnym z miejscami siedzącymi dla dwunastu osób. Dodatkowo, nieopodal wejścia na taras dziobowy znajduje się bogato wyposażony bar.
  

Gospodarka Morska
fot. Sunreef Yachts


Imponująca szerokość 80 Sunreef Power wynosząca 12 m pozwala uzyskać sporo miejsca do wypoczynku w kokpicie rufowym. Pod modułową sofą zlokalizowany jest garaż rufowy jachtu, w którym znajduje się skuter wodny oraz inne sprzęty wodne. Goście mogą korzystać z obszernej strefy wypoczynkowej z łatwym dostępem do wody dzięki platformie hydraulicznej.W pełni personalizowany pokład słoneczny oferuje wygodne miejsce do wypoczynku z barem i grillem.


Gospodarka Morska
fot. GospodarkaMorska.pl

Partnerzy portalu

taurus_sea_power_390x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.