• <
Kongres Polskie Porty 2030 edycja 2024

Zlot szybkich morskich łodzi motorowych w Dziwnowie już w ten weekend

Strona główna Przemysł Jachtowy, Turystyka Morska, Żeglarstwo Morskie Zlot szybkich morskich łodzi motorowych w Dziwnowie już w ten weekend

Partnerzy portalu

Fot. mat. prasowe

Moc, adrenalina, decybele bez ograniczeń w Dziwnowie - to wszystko już w ten weekend. Coroczny zlot szybkich morskich łodzi motorowych, czyli wizyta uczestników stowarzyszenia Poker Runs Germany z Berlina to prawdziwa gratka dla motorowodniaków i nie tylko.

Szybkie łodzie motorowe to kwintesencja motorowego jachtingu, a wyścigi poker run cieszą się największą popularnością w USA.

W dniu 4 maja w sobotę, jednostki przypłyną do Dziwnowa, zacumują w marinie sezonowej przy Nabrzeżu Kościuszkowskim około godziny 12 i będą tam przebywać do około godziny 15. 8-12 metrowe jednostki posiadają potężne silniki o mocy dochodzącej do 2000 koni mechanicznych.

Bazą cyklicznego zlotu Poker Runs Germany jest niemieckie Ueckermünde. Z bliska będzie można zobaczyć szybkie, morskie łodzie motorowe, porozmawiać z załogami, zdobić zdjęcia. Są to jednostki wyczynowe o zmodyfikowanych konstrukcjach, przeznaczone wyłącznie do wyścigów. Będzie kilka łodzi szczególnie zaawansowanych technologicznie.

Partnerzy portalu

taurus_sea_power_390x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.