• <

Wynik wyszukiwania - "rada nadzorcza" - Wiadomości

Ireneusz Fąfara nowym prezesem Orlenu

Rada nadzorcza Orlenu wybrała Ireneusza Fąfarę na nowego prezesa - poinformowała w środę spółka. Wiceprezesem ds. korporacyjnych i pierwszym zastępcą prezesa został Witold Literacki. Obydwaj obejmą stanowiska w czwartek.
10.04.2024

NWZ PERN uzupełniło składy zarządu i rady nadzorczej spółki

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie akcjonariuszy PERN powołało do zarządu tej spółki Marcina Giemzę - od 8 kwietnia, a do rady nadzorczej Monikę Namysłowską, Pawła Białka i Artura Przewrockiego - od 1 kwietnia.
03.04.2024

Nowi wiceprezesowie w Zarządzie Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A.

W dniu 26 marca 2024 r. Rada Nadzorcza Spółki ZMPSiŚ S.A. przedstawiła wyniki postępowania kwalifikacyjnego na stanowiska Wiceprezesa ds. Infrastruktury oraz Wiceprezesa ds. Ekonomiczno-Finansowych.
26.03.2024

Krzysztof Trofiniak prezesem Polskiej Grupy Zbrojeniowej S.A.

Rada Nadzorcza Polskiej Grupy Zbrojeniowej debatowała 21 marca w sprawie wyboru prezesa spółki. Konkurs wygrał Krzysztof Trofiniak.
22.03.2024

Port Gdynia: jest nowy wiceprezes, nie ma nowego prezesa

Zarząd Morskiego Portu Gdynia poinformował, że rozstrzygnięty został konkurs na jednego z wiceprezesów. Bez obsady pozostają jednak stanowiska wiceprezesa ds. finansów oraz samego prezesa.
19.03.2024

PGE: Rada Nadzorcza powołała Dariusza Marca na stanowisko prezesa spółki

Rada Nadzorcza podjęła uchwały o powołaniu Dariusza Marca na stanowisko prezesa spółki oraz Marcina Laskowskiego na funkcję wiceprezesa ds. regulacji od dnia 18 marca 2024r. - poinformowała PGE w środę.
06.03.2024

PERN: z zarządu spółki odwołano czterech wiceprezesów, zmienił się skład rady nadzorczej

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy PERN odwołało z zarządu czterech wiceprezesów, zmieniło też skład rady nadzorczej spółki - poinformował PERN w poniedziałek. Zmiany w zarządzie i radzie nadzorczej obowiązują w spółce od 1 marca - wskazano.
04.03.2024

Jarosław Siergiej ponownie prezesem portów Szczecin i Świnoujście

Lokalne media podają, że nowym prezesem Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście został Jarosław Siergiej. Sam port nie opublikował jeszcze oficjalnej informacji.
27.02.2024

Port Gdańsk: ogłoszono konkurs na prezesa i członków zarządu

Rada nadzorcza Zarządu Morskiego Portu Gdańsk ogłosiła dziś postępowanie kwalifikacyjne na stanowiska prezesa zarządu spółki oraz wiceprezesów ds. finansowych i ds. infrastruktury.
26.02.2024

Sebastian Chwałek odwołany ze stanowiska prezesa Polskiej Grupy Zbrojeniowej S.A.

Rada Nadzorcza PGZ S.A. odwołała 20 lutego 2024 r. prezesa, wiceprezesa i członków zarządu PGZ S.A.
20.02.2024

Nowy skład rady nadzorczej Stoczni Szczecińskiej "Wulkan"

Na stronie Stoczni Szczecińskiej „Wulkan” sp. z o.o. opublikowano informacje o nowym składzie rady nadzorczej.
16.02.2024

Rada nadzorcza Orlenu ogłosiła postępowanie kwalifikacyjne na stanowisko prezesa i członków zarządu

Na stronach internetowych Orlenu zostały opublikowane w środę ogłoszenia o rozpoczęciu przez radę nadzorczą spółki postępowań kwalifikacyjnych na stanowisko prezesa i członków zarządu spółki.
14.02.2024

Zmiany w Radzie Nadzorczej Polskiej Grupy Zbrojeniowej S.A.

W poniedziałek, 12 lutego 2024 roku Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Polskiej Grupy Zbrojeniowej S.A. dokonało zmian w Radzie Nadzorczej spółki. Wcześniej odwołano z niej pięcioro dotychczasowych członków.
13.02.2024

Ogłoszono konkurs na prezesa i wiceprezesów PGE Polskiej Grupy Energetycznej

Rada nadzorcza PGE Polskiej Grupy Energetycznej ogłosiła konkurs na prezesa i dwóch wiceprezesów zarządu spółki - wynika z ogłoszenia opublikowanego na stronie internetowej PGE. Termin przyjmowania zgłoszeń mija 26 lutego.
10.02.2024

Powołano nową radę nadzorczą Orlenu

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Orlenu powołało we wtorek nową radę nadzorczą spółki. Wcześniej walne odwołało członków poprzedniej i ustaliło liczbę członków rady na 10. Przewodniczącym nowej rady został Wojciech Popiołek.
06.02.2024

NWZ Orlenu odwołało radę nadzorczą spółki

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Orlenu odwołało we wtorek wszystkich członków rady nadzorczej spółki. W innej uchwale NZW ustaliło, na wniosek Skarbu Państwa, liczbę członków rady nadzorczej na 10.
06.02.2024

PGE wymieniło część rady nadzorczej

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie PGE odwołało w środę pięcioro członków rady nadzorczej największej polskiej spółki energetycznej, a powołało do rady siedmioro nowych, zgłoszonych przez Skarb Państwa.
31.01.2024

Port Szczecin-Świnoujście – jest nowa Rada Nadzorcza

Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście, podobnie jak spółki portowe w Gdańsku i Gdyni, także ma nową Radę Nadzorczą.
30.01.2024

PŻB szuka prezesa

Po zeszłotygodniowym odwołaniu z funkcji prezesa Polskiej Żeglugi Bałtyckiej, spółka opublikowała ogłoszenie o konkursie na to stanowisko.
30.01.2024

Nowa Rada Nadzorcza Portu Gdynia

Dziś podczas spotkania w Ministerstwie Infrastruktury dokonano zmian personalnych w Radzie Nadzorczej Zarządu Morskiego Portu Gdynia. Rada ma dwóch członków mniej.
29.01.2024

Krzysztof Zaremba odwołany ze stanowiska prezesa Morskiej Stoczni Remontowej "Gryfia"

Wiceminister Infrastruktury Arkadiusz Marchewka poinformował w mediach społecznościowych o zmianach na stanowiskach w Morskiej Stoczni Remontowej "Gryfia" w Szczecinie. W wyniku tego ze stanowiska jej prezesa został odwołany Krzysztof Zaremba, natomiast z członkostwa w radzie nadzorczej Małgorzata Jacyna-Witt.
28.01.2024

Nowy skład Rady Nadzorczej Portu Gdańsk

Na dzisiejszym Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy Zarządu Morskiego Portu Gdańsk przedstawiony został nowy skład Rady Nadzorczej spółki.
25.01.2024

Fundusz Rozwoju Spółek z nowym szefostwem. W Szczecinie ruszyła wymiana kierownictwa ważnych dla branży spółek

W Szczecinie rozpoczęły się zmiany na najwyższych szczeblach ważnych dla branży morskiej spółek. Nowy rząd wymienia rady nadzorcze, które z kolei zmienią zarządy. Zebrania rad zaplanowały także państwowe spółki z Trójmiasta, wśród nich porty.
18.01.2024

Dymisje członków rady nadzorczej Banku Gospodarstwa Krajowego

Premier Donald Tusk odwołał z funkcji członków rady nadzorczej Banku Gospodarstwa Krajowego Piotra Kielocha oraz Joannę Strzesak-Rochewicz.
02.01.2024

Upadający Vistal Gdynia szuka prezesa

Vistal Gdynia w restrukturyzacji poszukuje nowego prezesa zarządu, który zastąpi w obowiązkach Jana Michalkiewicza, członka Rady Nadzorczej spółki, który został oddelegowany do czasowego sprawowania tej funkcji.
30.09.2023

Dziękujemy za wysłane grafiki.