• <

ME klasy Finn - wydłużony termin zgłoszeń z niższym wpisowym

ew

31.07.2020 10:07 Źródło: PZŻ
Strona główna Przemysł Jachtowy, Turystyka Morska, Żeglarstwo Morskie ME klasy Finn - wydłużony termin zgłoszeń z niższym wpisowym

Partnerzy portalu

ME klasy Finn - wydłużony termin zgłoszeń z niższym wpisowym - GospodarkaMorska.pl

Termin zgłoszeń do Mistrzostw Europy Klasy Finn z niższym wpisowym przypadający uprzednio na dzień 30.07.2020 został wydłużony do 14 sierpnia 2020.

- Obserwujemy dokładnie listę zgłoszeń do Mistrzostw Europy. Choć sukcesywnie powiększała się przed wyznaczonym na dziś terminem niższego wpisowego, zdajemy sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach ogólnej niepewności, wielu zawodników może wciąż wstrzymywać się z decyzją o starcie i koniecznej podróży. Dlatego po konsultacjach z IFA i PRSKF (międzynarodowe i polskie władze klasy Finn) zdecydowaliśmy o wydłużeniu czasu na zgłoszenia. Chcemy dać więcej czasu na decyzję, dlatego czas na zgłoszenie się do Mistrzostw Europy z niższym wpisowym wydłużyliśmy o przeszło dwa tygodnie, czyli do 14 sierpnia - komentuje Tomasz Chamera, prezes Polskiego Związku Żeglarskiego.

W ramach tej imprezy, rozegrane zostaną Otwarte Mistrzostwa Europy, wyłoniona zostanie klasyfikacja Mistrzostw Europy Młodzieżowców, tj. do lat 23 oraz Mistrzostwa Europy Finn Masters (powyżej czterdziestego roku życia). Polski Związek Żeglarski uczestniczył jako konsultant w tworzeniu wytycznych i obostrzeń sanitarnych ustanowionych przez Ministerstwo Zdrowia. Przestrzeganie ich, a co za tym idzie bezpieczeństwo uczestników regat jest priorytetem PZŻ. Organizując Gdynia Sailing Days wspólnie z Miastem Gdynia, dokładamy zwielokrotnionych starań, aby impreza odbyła się nie tylko w świetnej atmosferze ale przede wszystkim w bezpiecznych warunkach.

Zapraszamy do zgłoszeń dostępnych na: https://events.pya.org.pl/2020-open-finn-european-championship,e23
Strona regat: 2020.finneuropeans.org

Partnerzy portalu

taurus_sea_power_390x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.