• <
CTM_980X120_gif_2020

JetSupport i PAL Aerospace z zamówieniem na dostawę i wsparcie statków powietrznych do nadzoru morskiego

Strona główna MW, służby morskie JetSupport i PAL Aerospace z zamówieniem na dostawę i wsparcie statków powietrznych do nadzoru morskiego
JetSupport i PAL Aerospace z zamówieniem na dostawę i wsparcie  statków powietrznych do nadzoru morskiego  - GospodarkaMorska.pl
fot. mat. prasowe

ew

30.09.2020 Źródło: PAP

Spółka JetSupport, działając w ramach partnerstwa z PAL Aerospace, z przyjemnością ogłasza udzielenie zamówienia na dostawę i wsparcie eksploatacji statków powietrznych do nadzoru morskiego i świadczenie usług na rzecz Holenderskiej Straży Przybrzeżnej. To nowe zamówienie, realizowane z upoważnienia Działu Zamówień Ministerstwa Obrony Królestwa Niderlandów, obejmuje modyfikację i dostawę przez JetSupport i PAL Aerospace dwóch w pełni wyposażonych do celów misji statków powietrznych DHC-8, szkolenia dla załogi w zakresie wszystkich układów i wsparcie eksploatacji statku powietrznego przez okres pierwszych dziesięciu lat, z możliwością przedłużenia o dwa dodatkowe roczne okresy.

„Zdobycie tego zamówienia w partnerstwie z PAL Aerospace potwierdza naszą pozycję jako wiodącego dostawcy usług technicznych i rozwiązań w zakresie wsparcia dla przemysłu lotniczego w Holandii - powiedział Ton van Deursen, dyrektor zarządzający JetSupport. - Jesteśmy podekscytowani wejściem do zespołu wybranego do dostarczenia tych statków powietrznych i z niecierpliwością oczekujemy na możliwość świadczenia usług wsparcia tych kluczowych działań prowadzonych przez Holenderską Straż Przybrzeżną w nadchodzącej dekadzie.

Ten statek powietrzny będzie przede wszystkim przygotowany do celów prowadzenia rekonesansu z powietrza obejmującego obszar Morza Północnego przez Holenderską Straż Przybrzeżną. Zadania statku powietrznego obejmą wsparcie dla służb prowadzących akcje poszukiwawcze i ratunkowe, organów wymiaru sprawiedliwości i organów prowadzących nadzór morski, jak również inne misje, jak rozmieszczenie sił poza obszarem działania w ramach wsparcia służb FRONTEX. 

„Partnerstwo PAL Aerospace i JetSupport w ramach realizacji tego kluczowego projektu umacnia naszą pozycję na europejskim rynku rozwiązań stosowanych przez służby wywiadowcze i podmioty prowadzące nadzór i rekonesans. Pogłębia również nasze relacje z Holandią - powiedział Jake Trainor, dyrektor generalny PAL Group of Companies. - Możliwość współpracy z JetSupport ukierunkowanej na rozwój innowacji i doskonalenie praktyk jest dla nas ekscytująca i przynosi korzyści każdej ze stron, podnosząc konkurencyjność partnerstwa z perspektywą na realizację przyszłych wspólnych działań”.

Źródło:
PAP

Surowce

 Ropa brent 42,94 $ baryłka  0,30% 02:57
 Cyna 18343,00 $ tona 0,65% 15 paź
 Cynk 2397,00 $ tona -0,04% 15 paź
 Aluminium 1824,00 $ tona -0,65% 15 paź
 Pallad 2351,10 $ uncja  0,55% 02:12
 Platyna 867,00 $ uncja  0,16% 02:57
 Srebro 24,33 $ uncja  0,16% 02:58
 Złoto 1903,90 $ uncja  0,06% 02:58

Dziękujemy za wysłane grafiki.