• <
escort_980x120_gif_2020

„Dar Młodzieży” organizuje nabór załogi!

ac

13.07.2021 11:57 Źródło: inf.prasowa

Partnerzy portalu

„Dar Młodzieży” organizuje nabór załogi! - GospodarkaMorska.pl
Fot. Mat. prasowe

Wyjątkowa szansa dla oficerów i marynarzy floty, by zyskać prestiżowy wpis w książeczce żeglarskiej.

Dział Armatorski i Praktyk Morskich Uniwersytetu Morskiego w Gdyni oferuje możliwość dołączenia do elitarnego zespołu – załogi fregaty szkolnej „Dar Młodzieży”. Uczelnia rekrutuje oficerów z pokładu i maszyny – nawigatorów i mechaników wszystkich szczebli, bosmanów i marynarzy. 

Najsłynniejszy statek biało-czerwonej handlowej bandery – żaglowiec „Dar Młodzieży” - w ciągu swoich blisko 40 lat służby zawsze miał szczęście do załóg o wyjątkowych predyspozycjach. Z historią statku wiążą się barwne życiorysy legendarnych komendantów, znakomitych oficerów, bosmanów o unikatowych umiejętnościach. Na „Darze Młodzieży” służbę pełnili prawdziwi ludzie morza – profesjonaliści i pasjonaci wielkich żagli. 

Dzisiaj niecodzienna szansa na wejście na pokład najsłynniejszej polskiej fregaty staje przed oficerami i marynarzami floty, którzy marzą, by w swojej karierze zawodowej odbyć służbę na „Darze Młodzieży”.

Wyjątkowy, jedyny w polskiej flocie, jeden z najsłynniejszych żaglowców świata może stać się miejscem pracy i przygody dla wszystkich, którzy spełnią określone wymagania i przejdą pozytywnie proces rekrutacji.

Zgłoszenia przyjmowane są w Dziale Armatorskim i Praktyk Morskich pod numerami telefonów: (58) 55 86 355, 55 86 280, 55 86 426.

Jeszcze w bieżącym sezonie „Dar Młodzieży” wyruszy w podróż na Morze Śródziemne i Morze Czarne, a w planach rejsowych fregaty jest również udział w światowej wystawie EXPO w Dubaju.


Partnerzy portalu

taurus_sea_power_390x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.