• <
Kongres Polskie Porty 2030 edycja 2024

Ray White Marine wyłącznym dystrybutorem Sunreef Yachts w Nowej Zelandii

Strona główna Przemysł Jachtowy, Turystyka Morska, Żeglarstwo Morskie Ray White Marine wyłącznym dystrybutorem Sunreef Yachts w Nowej Zelandii

Partnerzy portalu

Fot. Sunreef Yachts

Dealer luksusowych jachtów Ray White Marine został właśnie mianowany wyłącznym dystrybutorem Sunreef Yachts w Nowej Zelandii (dotychczas odpowiadał za dystryducję na terytorium Australii). Ray White Marine może pochwalić się bogatą historią sprzedaży katamaranów Sunreef, z wieloma jednostkami już stacjonującymi w Nowej Zelandii i Australii, a także najnowocześniejszym jachtem 60 Sunreef Power Eco, którego sprzedaż grupa ogłosiła niedawno.

- Jestem dumny z poszerzenia i pogłębienia naszej współpracy z Ray White Marine i cieszę się na jeszcze bardziej udaną relację. Potrzebowaliśmy doświadczonych partnerów w regionie Australii i Nowej Zelandii, aby wesprzeć cały proces obsługi klienta.  Nasza nowa stocznia w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, która została otwarta podczas Dubai Boat Show w 2024 r., ułatwi klientom uczestnictwo w procesie projektowania i budowy jachtu - komentuje Francis Lapp, CEO Sunreef Yachts.

To był dla nas naturalny krok, aby Sunreef Yachts był obecny zarówno w Australii, jak i Nowej Zelandii. Auckland i Viaduct to ogromne centrum katamaranów Sunreef i brama do południowego Pacyfiku. Nasz zespół w Nowej Zelandii kierowany przez Alistaira White’a i Jamesa Dazzel’a będzie bardzo dobrze radził sobie z marką w Nowej Zelandii, - mówi Brock Rodwell, CEO grupy Ray White Marine.

Działalność promocyjną poprowadzi zarówno australijskie biuro jak i siedziba w Nowej Zelandii, a obsługa nowych projektów odbywać się będzie w głównej siedzibie w Auckland. 

Partnerzy portalu

taurus_sea_power_390x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.