• <
escort_980x120_gif_2020

Sunreef Yachts zapowiedział obecność na targach Cannes Yachting Festival 2015

13.07.2015 07:13 Źródło: własne
Strona główna Przemysł Jachtowy, Turystyka Morska, Żeglarstwo Morskie Sunreef Yachts zapowiedział obecność na targach Cannes Yachting Festival 2015

Partnerzy portalu

Sunreef Yachts zapowiedział obecność na targach Cannes Yachting Festival 2015 - GospodarkaMorska.pl

Dwa nowo wybudowane jachty z serii żaglowej i motorowej oraz unikalny pływający Lounge Supreme pokaże gdańska stocznia Sunreef Yachts podczas jednego z najważniejszych wydarzeń branżowych - Cannes Yachting Festival 2015, które odbędą się pomiędzy 8 a 13 września 2015r.

Główną nowością na wystawie w Cannes będzie, zwodowany w maju 2015r, pierwszy katamaran motorowy z serii 70 Sunreef Power Blue Belly z w pełni otwartym salonem. Jednostkę charakteryzuje m.in. imponująca przestrzeń życiowa o wielkości 240 mkw, w całości wykończona naturalnymi kolorami i materiałami. Na pokładzie głównym znajduje się komfortowa strefa wypoczynkowa, suit właścicielski z systemem „magic glass”, który doskonale oddziela część sypialną od łazienki. W kadłubach natomiast umieszczono dwie kabiny VIP, jedną kabinę gościnną oraz kuchnię z osobnym wejściem od strony kokpitu. Jacht dodatkowo wyposażono w platformę hydrauliczną na rufie, która umożliwia łatwiejszy dostęp do morza skuterów wodnych lub może służyć jako dodatkowe miejsce do opalania. Na flybridge znajdują się ekskluzywne materace, przestrzeń wypoczynkowa oraz grill dające właścicielom jeszcze większą ilość przyjemności podczas rejsu. Jacht, o sportowej linii zaprojektował wspólnie z designerami Sunreef – światowej sławy żeglarz i właściciel pierwszej jednostki z serii 70 Sunreef Power Jambo – Laurent Bourgnon.

Kolejną nowością na targach będzie ostatni model z serii katamaranów żaglowych Sunreef 60 LOFT. Jednostkę cechują funkcjonalne wnętrza o całkowitej powierzchni 150 mkw wykończone ekskluzywnym orzechem o nazwie Canaletto. Ten lekki jacht został dodatkowo wyposażony w maszt i bom z włókna węglowego, posiada on również niesamowitą zwrotność.

Jako jedna z największych atrakcji na wydarzeniu zapowiada się jedyna w swoim rodzaju pływająca przestrzeń o nazwie Supreme. Ta specjalna, zamknięta konstrukcja przygotowana na platformie będzie nawiązywać do najnowszego projektu Sunreef Yachts, który obecnie powstaje w zaciszu hal produkcyjnych na stoczni w Gdańsku.

taurus_sea_power_390x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.