• <

Pomorskie Rendez-Vous 2016. Trójmiasto przyciąga coraz więcej marek premium

Strona główna Przemysł Jachtowy, Turystyka Morska, Żeglarstwo Morskie Pomorskie Rendez-Vous 2016. Trójmiasto przyciąga coraz więcej marek premium
Pomorskie Rendez-Vous 2016. Trójmiasto przyciąga coraz więcej marek premium - GospodarkaMorska.pl
04.06.2016 Źródło: własne

W piątek na gdańskiej wyspie Ołowianka odbyła się trzecia edycja imprezy Pomorskie Rendez-Vous. Wspaniałe jachty oraz ponad 50 marek luksusowych produktów ściągnęły nw ydarzenie tłumy gości z całej Polski.

Organizatorem i głównym sponsorem wydarzenia jest założona w 2002 r. przez francuskiego biznesmena Francisa Lapp stocznia Sunreef Yachts. Sunreef jest obecnie światowym liderem w projektowaniu i konstrukcji luksusowych żaglowych oraz motorowych katamaranów typu „custom made”. Wodowodowanie wyprodukowanych w niej luksusowych jednostek nie raz relacjonowaliśmy już na naszym portalu. Przemyślane pod względem każdego detalu – jeśli chodzi o wygodę styl i bezpieczeństwo jednostki tworzone są specjalnie dla klientów szukających luksusu i przestrzeni. Katamarany te charakteryzują się innowacyjnym designem, dobrymi osiągami, niskim zużyciem paliwa, a przede wszystkim komfortowo zaprojektowaną  strefą mieszkalną na pokładzie. Dotychczas na terenie stoczni zwodowano prawie 100 jachtów, które żeglują w najdalszych zakątkach świata.  

Pomorskie Rengez-Vous, jak podkreśla Francis Lapp zostało zainspirowane podobnym wydarzeniem „Hainan Rendez-Vous", wywodzącym się z wyspy Sanya w Chinach. To impreza skupiająca najznakomitsze marki z całego świata, łącząca eksluzywne jachty, auta, a nawet helikoptery. Prezes stoczni Sunreef Yachts będąc w Chinach zakochał się w tym przedsięwzięciu i postanowił przenieść je do Gdańska. Skupiając w jednym miejscu najbardziej luksusowe marki dostępne w Polsce po raz kolejny udowodnił, że potrafimy organizować imprezy z ogromnym rozmachem i na wysokim poziomie.

Podczas gali odbyły się pokazy mody, koncert Anny Marii Jopek, występ rewiowy oraz wyśmienity pokaz fajerwerków z gdańskim Starym Miastem.

Na zamkniętej imprezie , której obszar zajmował ponad  4 000 m2 zjawiło się ponad 800 gości z Polski i zagranicy, a w tym znane osobowości ze świata biznesu, sztuki, kultury oraz wielbicieli najznamienitszych produktów i szeroko pojętej „dolce vity”. Honorowy patronat nad Pomorskim Rendez Vous objął Marszałek Województwa Pomorskiego – Mieczysław Struk, a nad Partnerstwem Merytorycznym czuwała firma doradcza KPMG, która od ponad sześciu lat jest autorem Raportu na temat Rynku Dóbr  Luksusowych i Premium w Polsce.

Celem nadrzędnym, jaki stawiają sobie organizatorzy Pomorskiego Rendez Vous to przedstawienie wielowymiarowości luksusu przejawiającego się w różnych dziedzinach życia oraz promocję dóbr doskonałej jakości, innowacyjnych, z bogatą historią
w tle, tworzonych z pasją i zamiłowaniem do perfekcji. Pomorskie Rendez Vous to również doskonała platforma wymiany doświadczeń pomiędzy firmami reprezentującymi sektory biznesu nakierowane na tego samego odbiorcę. 

- Polska morska wymaga takiego zainteresowania. Nie możemy poznawać polskiej części Bałtyku tylko przez pryzmat plaży. To byłoby absolutnie niewystarczające. Żeglarstwo, mariny, przemysł jachtowy mają kapitalne znaczenie i wymagają tego typu promocji jak dzisiaj - mówił Mieczysław Struk, Marszałek Województwa Pomorskiego.

 

Źródło:
własne
taurus_sea_power_390x100_gif_2020

Surowce

 Ropa brent 64,38 $ baryłka  0,00% 21:58
 Cyna 32397,00 $ tona 0,63% 4 maj
 Cynk 2959,00 $ tona 1,89% 4 maj
 Aluminium 2434,00 $ tona -0,45% 4 maj
 Pallad 2680,00 $ uncja  0,00% 21:57
 Platyna 1191,10 $ uncja  0,00% 21:59
 Srebro 25,11 $ uncja  0,00% 21:59
 Złoto 1731,30 $ uncja  0,00% 21:59

Dziękujemy za wysłane grafiki.