• <
BOTA_TECHNIK_MEGA

Marine Works zaprasza na Targi Wiatr i Woda

Marine Works zaprasza na Targi Wiatr i Woda - GospodarkaMorska.pl

ew

27.02.2019 Źródło: własne

Marine Works zaprasza na 31 edycję największej w Polsce imprezy branży żeglarskiej i motorowodnej – Targów Wiatr i Woda. Rozpoczyna się on 28 lutego w halach EXPO XXI w Warszawie.


Na targach Marine Works zaprezentuje wiele produktów. Wśród nich m.in. te największego producenta w branży jachtowej – firmy Dometic, której jest dystrybutorem. Będą to niezależne systemy klimatyzacji do samodzielnego montażu, lodówki przenośne, stacjonarne oraz kuchenki, jak również toalety stacjonarne i przenośne.

Po raz pierwszy na Targach Wiatr i Woda w Warszawie Marine Works, dystrybutor firmy Simarine w Polsce, pokaże również inteligentne panele Nereide, ze zintegrowanym monitoringiem baterii i zbiorników. Rozwiązanie pozwala sterować całością z aplikacji mobilnych. Równiżej przez sieć 3G/4G Jest unikalnym produktem dające użytkownikom „analogowe bezpieczeństwo i cyfrowe możliwości sterowania”  W czasie targów będzie można zapoznać się z istotą działania tego innowacyjnego rozwiązania.

Marine Works pokaże również żyrostabilizator, który skutecznie eliminuje do 95% przechyłów bocznych jachtu. Rozwiązanie przeznaczone jest dla łodzi od 8 metrów. W czasie targów będzie można zapoznać się z istotą działania tego innowacyjnego rozwiązania oraz uzyskać informacje o doborze odpowiedniego modelu.


Whisper Power natomiast, kolejny producent w ofercie Marine Works,  wytwarza wysokiej jakości osprzęt elektrotechniczny dla branży morskiej i motoryzacyjnej.  Jego propozycja to szeroka gama osprzętu: od przyłączy prądowych, przez inwertery, ładowarki, kończąc na generatorach prądotwórczych. Na specjalne wyróżnienie zasługują generatory prądotwórcze serii Piccolo, który dzięki swoim kompaktowym rozmiarom są w stanie sprostać podstawowemu zapotrzebowaniu na prąd już na najmniejszych jednostkach pływających, a także pojazdach kołowych. Na stoisku Marine Works będzie można spróbować kawy parzonej z elektrycznego ekspresu, która potrafi być wyzwaniem na małych jachcie. Z wykorzystaniem sprzętu Whisper Power staje się to bezproblemowe.


Firma Marine Works zaprezentuje także nową markę w swojej bogatej ofercie – Albin Pump Marine. Szwedzki producent całej gamy toalet, zarówno ręcznych jak i elektrycznych, to firma z blisko stuletnią historią, która debiutuje na polskim rynku. Oferuje także pompy zęzowe, bojlery czy systemy sanitarne.


Na Targach Wiatr i Woda w Warszawie pojawi się również system samohalsującego foka firmy Selden, który pozwala na automatyczne zwroty przez sztag, bez konieczności wybierania czy luzowania szotów. Docenią to żaglarze, którzy pływają samotnie lub z niewykwalifikowaną załogą. Pakiet od szwedzkiej firmy Selden zawiera kompletny zestaw montażowy i fabrycznie profilowane szyny o standardowych wymiarach.


Ponadto goście firmy Marine Works będą mogli zapoznać się na stoisku z kompletnym masztem i bomem Seldena oraz takielunkiem do tego zestawu. Prezentowane będą również kabestany Seldena serii R z dwoma biegami wybierania i jednym bieganiem luzowania szotów.
Marine Works od 2005 roku zbudowała sobie silną pozycję niezależnego dystrybutora wiodących marek wyposażenia dla jednostek pływających. Wysoko wykwalifikowana i doświadczona kadra projektantów, inżynierów oraz serwisantów pozawala na profesjonalną obsługę w następujących działach : komfort, układy manewrowe, napędy, wyposażenie maszynowni , e-napędy i elektrotechnika, akcesoria zaburtowe i osprzęt żeglarski. Firma posiada rozwiniętą sieć dystrybucyjną opartą na sklepach partnerskich i autoryzowanych punktach serwisowych w całej Europie i na świecie.

Źródło:
własne
taurus_sea_power_390x100_gif_2020

Surowce

 Ropa brent 64,38 $ baryłka  0,00% 21:58
 Cyna 31264,00 $ tona -1,40% 21 cze
 Cynk 2832,00 $ tona -1,43% 21 cze
 Aluminium 2353,00 $ tona -0,88% 21 cze
 Pallad 2680,00 $ uncja  0,00% 21:57
 Platyna 1191,10 $ uncja  0,00% 21:59
 Srebro 25,11 $ uncja  0,00% 21:59
 Złoto 1731,30 $ uncja  0,00% 21:59

Dziękujemy za wysłane grafiki.