• <
escort_980x120_gif_2020

ISS Yachts Show - okazja, by sprawdzić rozwiązanie ISS Yachts w Chorwacji

09.09.2020 14:20 Źródło: mat. prasowe
Strona główna Przemysł Jachtowy, Turystyka Morska, Żeglarstwo Morskie ISS Yachts Show - okazja, by sprawdzić rozwiązanie ISS Yachts w Chorwacji

Partnerzy portalu

ISS Yachts Show - okazja, by sprawdzić rozwiązanie ISS Yachts w Chorwacji - GospodarkaMorska.pl
fot. mat. prasowe

Już we wrześniu w wybranych marinach w Chorwacji będzie okazja, by sprawdzić działanie Inventory Smart System for Yachts (ISS Yachts), oraz spotkać się z zespołem, który go tworzy. ISS Yachts to rozwiązanie postrzegane jako przełomowe w branży czarterowej - automatyzuje proces zdawania jachtu i skraca czas jego pełnej inwentaryzacji do mniej niż 2 minut. Wydarzenie ISS Yachts Show 2020 odbędzie się w dniach 21-25 września w marinach w Trogirze i Biogradzie na Moru.

Innowacyjny system, opracowany przez zespół polskich inżynierów, został przetestowany przez chorwacką firmę Euronautic, dysponującą flotą 72 jachtów w dwóch marinach - w Biogradzie na Moru i Pirovacu. Testy zakończyły się sukcesem, co potwierdzają pozytywne opinie przedstawicieli firmy czarterowej. Po takiej rekomendacji, zespół innowatorów zamierza szerzej zaprezentować rozwiązanie na chorwackim rynku.

Zależy nam, aby w marinach w Chorwacji, na miejscu, zademonstrować działanie ISS Yachts i przekonać branżę czarterową, że warto wdrażać oparte na technologii RFID innowacje, które usprawniają codzienną pracę. Będziemy dostępni przez 4 dni, tj. 21 i 22 w Trogirze oraz 23 i 24 września w Biogradzie na Moru. Serdecznie zapraszamy na indywidualne prezentacje naszego narzędzia – zachęca Michał Ginter, Product Development Engineer z firmy ISS RFID. Każdego z tych dni, o godzinie 12:00, będzie można także uczestniczyć w otwartych demonstracjach produktu. Trzymając się najwyższych standardów bezpieczeństwa, organizator prosi o wcześniejsze zadeklarowanie udziału w spotkaniach, korzystając ze strony https://issrfid.com/iss-yachts-show/?lang=en.

Sprawdzone rozwiązanie

ISS Yachts umożliwia szybkie sprawdzenie wyposażenia łodzi. System działa w oparciu o technologię RFID, polegającą na radiowym rozpoznawaniu przedmiotów, wyposażonych w znaczniki (tagi). Przesyłają one informacje o swoim statusie do czytnika, a tym samym, umożliwiają bezdotykową inwentaryzację w czasie rzeczywistym.
 
Dzięki otwartości zespołu firmy Euronautic Ltd. w lipcu i sierpniu br. system ISS Yachts został przetestowany i dopracowany na jachcie typu Bavaria 38, na którym zostały oznaczone 104 przedmioty. Dla chorwackiej firmy to koniec z uciążliwą, ręczną inwentaryzacją, a proces ten, trwający dotychczas ponad 30 minut, skrócono do niespełna 2 minut. Potwierdza to Katarina Vujević Babara, właścicielka firmy Euronautic Ltd., która od razu zdecydowała się na przetestowanie narzędzia. Dziś uważa, że to rewolucyjne rozwiązanie, które jest niezwykle pomocne przy check-inach i check-outach jachtów.

To, na czym nam najbardziej zależy, to zapewnienie klientom najwyższej jakości obsługi przy czarterowaniu jachtu, a więc zagwarantowanie sprawnego wynajmu w pełni przygotowanej do rejsu jednostki. Sprawdzenie wyposażenia zajmuje jednak sporo czasu. Dzięki ISS Yachts nasz personel może szybko upewnić się, że wszystko, co powinno znajdować się na łodzi, jest na niej, klienci mają zaś komfort, że mogą w spokoju wypłynąć. Bardzo się cieszę, że mogliśmy być pierwszą firmą w Chorwacji, która wdrożyła ISS Yachts. Szczerze rekomenduję ten produkt, bo dzięki niemu zaoszczędziliśmy masę nerwów i czasu – podkreśla Katarina Vujević Babara, właścicielka firmy Euronautic Ltd.    

ISS Yachts to też ograniczenie nakładu pracy i zlikwidowanie błędów spowodowanych czynnikiem ludzkim, a także usprawnienie zarządzania mieniem i kontrola drogiego wyposażenia jednostek pływających. Sprawdzi się również wszędzie tam, gdzie szybkie lokalizowanie przedmiotów może usprawnić procesy np. przy zimowaniu jachtów, czy prowadzeniu ewidencji części eksploatacyjnych.

Więcej informacji o działaniu systemu ISS Yachts można znaleźć tutaj, na stronie www.iss-yachts.eu, w mediach społecznościowych LinkedIn oraz YouTube.Gospodarka Morska
fot. mat. prasowe

Partnerzy portalu

taurus_sea_power_390x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.