• <

Evo Yachts po raz pierwszy na targach łodzi w Wenecji

06.05.2024 15:06 Źródło: Evo Yachts
Strona główna Przemysł Jachtowy, Turystyka Morska, Żeglarstwo Morskie Evo Yachts po raz pierwszy na targach łodzi w Wenecji

Partnerzy portalu

Fot. Evo Yachts

Marka Evo Yachts zaznaczy swoją obecność we wszystkich głównych targach łodzi na świecie. Biorąc pod uwagę rosnące znaczenie rynku Adriatyku, marka debiutuje w tym roku na targach łodzi w Wenecji, które odbywają się w historycznym Arsenale. We współpracy z ekskluzywnym Frattin Yachting, Evo Yachts będzie prezentować jeden ze swoich najbardziej udanych modeli, Evo R4 WA, wyrafinowaną motorówkę o długości 13 metrów z burtami "XTension".

— Jestem bardzo podekscytowany ogłoszeniem pierwszego występu Frattin Yachting, we współpracy z Evo Yachts, na targach łodzi w Wenecji, co jest dużym krokiem dla naszej nowej działalności. Jesteśmy dumni, że prezentujemy tak ważną markę w Wenecji. Evo Yachts R4 WA to synteza awangardowego włoskiego smaku, charakteryzująca się rewolucyjną wizją sztuki żeglowania i nie tylko — skomentował Fabio Frattin, dyrektor generalny Frattin Yachting, wyłączny dealer Evo Yachts na wybrzeżu Adriatyku we Włoszech oraz w Serbii, Albanii, Czarnogórze i Chorwacji.

Debiut Evo Yachts na tegorocznej edycji Targów Wenecji, które odbywają się od 29 maja do 2 czerwca w historycznej dzielnicy Arsenale miasta, jest częścią strategii eksploracji i ekspansji marki, co potwierdza również jej udział w innych głównych międzynarodowych targach łodzi, w tym w Genui, Cannes, Biogradzie, Fort Lauderdale i Palm Beach.

Adriatyk okazuje się być szczególnie bogaty w potencjał dla modeli Evo Yachts, a partnerstwo z Frattin Yachting, ważnym graczem w regionie, służy zwiększeniu działalności stoczni w tym obszarze. Targi Łodzi w Wenecji będą gościły około 220 wystawców i 300 łodzi w absolutnie unikalnym otoczeniu tego długo wyczekiwanego wydarzenia, które stanowi doskonałą okazję do spotkania klientów i miłośników jachtów z północnej i wschodniej Europy, w tym z Bałkanów, oraz Bliskiego Wschodu.

Stocznia będzie prezentować Evo R4 WA, smukłą, minimalistyczną motorówkę o długości 13 metrów z otwartym kokpitem. Dwie główne cechy projektu, które są także głównymi powodami jego sukcesu, to burty "XTension" i rufowy "Transformer". Pierwsze otwierają się hydraulicznie w mniej niż 30 sekund, sterowane z ekranu dotykowego, zwiększając powierzchnię o 40% i zamieniając ją w taras nad brzegiem wody o powierzchni ponad 25 metrów kwadratowych, przestrzeń typową dla jachtów o co najmniej dwukrotnie większej długości niż Evo.

Partnerzy portalu

taurus_sea_power_390x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.