• <

Wynik wyszukiwania - "sinice" - Wiadomości

Pomorskie. Trzy kąpieliska zamknięte z powodu zakwitu sinic

Sanepid na swojej stronie internetowej poinformował w poniedziałek w południe, że woda na trzech kąpieliskach nad pomorskimi jeziorami jest nieprzydatna do kąpieli. Na pozostałych kąpieliskach nad morzem i nad jeziorami nie stwierdzono zakwitu sinic.
14.08.2023

Woda zdatna do kąpieli w kąpieliskach nad morzem i nad jeziorami

Woda we wszystkich kąpieliskach nad morzem i nad jeziorami w województwie pomorskim nadaje się do kąpieli - sanepid w poniedziałek w południe nie stwierdził zakwitu sinic.
24.07.2023

Pomorskie: Woda zdatna do kąpieli w kąpieliskach nad morzem i nad jeziorami

W czwartek w południe woda we wszystkich kąpieliskach nad morzem i nad jeziorami w województwie pomorskim nadaje się do kąpieli. Sanepid nie stwierdził zakwitu sinic.
20.07.2023

Pomorskie. Woda zdatna do kąpieli w kąpieliskach nad morzem i nad jeziorami

W poniedziałek woda we wszystkich kąpieliskach nad morzem i nad jeziorami w województwie pomorskim nadaje się do kąpieli - sanepid nie stwierdził zakwitu sinic.
17.07.2023

Ratownicy o zakwicie sinic: ludzie nie chcą się kąpać w wodzie, która przypomina zupę ogórkową

Jeżeli ktoś chce popełnić ten błąd i spróbuje kąpieli z sinicami, to ratownicy są na to przygotowani. Podpływają łodzią i ostrzegają, czym to się może skończyć. Na szczęście ludzie nie chcą się kąpać w wodzie, która konsystencją przypomina zupę ogórkową, mówią woprowcy.
13.07.2023

Przez sinice zamknięto 12 trójmiejskich kąpielisk w woj. pomorskim

W poniedziałek zamknięto 12 kąpielisk w woj. pomorskim z powodu zakwitu sinic. Są to kąpieliska w Gdańsku, Sopocie i Gdyni. Otwarto kąpieliska w powiecie nowodworskim: Jantar, Stegna II oraz Kąty Rybackie.
10.07.2023

Pomorskie. Wróciły sinice

W niedzielę zostało zamkniętych sześć kąpielisk w woj. pomorskim z powodu zakwitu sinic. Są to trzy kąpieliska w Gdyni i trzy w powiecie nowodworskim.
09.07.2023

Pomorskie kąpieliska bez sinic

W sobotę w południu woda we wszystkich kąpieliskach nad morzem i nad jeziorami w województwie pomorskim nadawała się do kąpieli - nie stwierdzono zakwitów sinic.
08.07.2023

Sanepid: na dwóch kąpieliskach nad jeziorami woda niezdatna do kąpieli

Na dwóch kąpieliskach nad jeziorami na Kaszubach utrzymują się sinice i woda nie jest zdatna do kąpieli w woj. pomorskim. Wszystkie kąpieliska nad morzem są wolne od sinic - poinformował w sobotę sanepid.
20.08.2022

Sinice na jedenastu kąpieliskach w Zatoce Gdańskiej

Na jedenastu kąpieliskach nad morzem w Zatoce Gdańskiej utrzymują się sinice i woda nie jest zdatna do kąpieli. Taka sytuacja jest na części kąpielisk w Trójmieście - poinformował w niedzielę sanepid.
14.08.2022

Sinice pojawiły się na siedemnastu kąpieliskach w woj. pomorskim

Na siedemnastu kąpieliskach nad morzem pojawiły się sinice i woda nie jest zdatna do kąpieli. Taka sytuacja jest na większości kąpielisk w samym Trójmieście.
12.08.2022

Sinice pojawiły się na piętnastu kąpieliskach nad morzem i jeziorami w woj. pomorskim

Woda nieprzydatna do kąpieli z uwagi na zakwit sinic jest w kąpieliskach nad morzem w Gdyni, Sopocie i Jastrzębiej Górze oraz nad Jeziorem Żarnowieckim w Lubkowie-DPS oraz w miejscowości Czarlina nad jez. Radolne przy OW Gdańskiej Stoczni "Remontowa" im. J. Piłsudskiego S.A. - informuje sanepid.
11.08.2022

Pomorskie. Na jednym kąpielisku woda jest niezdatna do kąpieli

W poniedziałek woda nie nadaje się do kąpieli jedynie na jednym kąpielisku w Pomorskiem nad jeziorem Lubowidzkim w Lubowidzu. Na pozostałych kąpieliskach nad morzem i nad jeziorami nie stwierdzono zakwitu sinic.
25.07.2022

Sinice w morzu. Zamknięto dwa kąpieliska na Mierzei Wiślanej

Kąpieliska w Kątach Rybackich i Sztutowie (Pomorskie) zostały zamknięte z powodu zakwitu sinic. Zakaz kąpieli obowiązuje do odwołania.
19.07.2022

Woda zdatna do kąpieli we wszystkich kąpieliskach nad morzem i jeziorami w Pomorskiem

We wtorek w południe na wszystkich kąpieliskach położonych w województwie pomorskim nad morzem i nad jeziorami woda nadaje się do kąpieli - nie stwierdzono na nich zakwitów sinic.
05.07.2022

Pomorskie. Woda zdatna do kąpieli we wszystkich kąpieliskach nad morzem i jeziorami

W niedzielę w południe na wszystkich kąpieliskach położonych w województwie pomorskim nad morzem i nad jeziorami woda nadaje się do kąpieli - nie stwierdzono na nich zakwitów sinic.
03.07.2022

Polscy badacze zidentyfikowali sinice, które potrafią przetrwać stężenia nadchloranów wyższe niż na Marsie

Badacze z Poznania zidentyfikowali sinice, które potrafią przetrwać w stężeniach nadchloranów porównywalnych, a nawet wyższych niż te notowane na Marsie. Dotychczas te związki chemiczne uważano za jedną z ważniejszych przeszkód dla przetrwania życia w regolicie pokrywającym Czerwoną Planetę.
25.02.2022

Sinice przyczyną tajemniczego masowego wymierania słoni

Sinice obecne w wodopojach Botswany, zostały uznane przez władze tego kraju za przyczynę niewyjaśnionej dotąd serii zgonów słoni. Od lipca zmarło tam 330 zwierząt.
21.09.2020

Nad morzem woda zdatna do kąpieli

Wszystkie nadmorskie kąpielisk na terenie woj. pomorskiego, są pozbawione sinic – poinformował dziś Główny Inspektorat Sanitarny (GIS).
30.08.2020

Nadmorskie kąpieliska bez sinic

Wszystkie nadmorskie kąpieliska na terenie woj. pomorskiego, są pozbawione sinic i nadają się do kąpieli.
29.08.2020

Wszystkie kąpieliska województwa pomorskiego wolne od sinic

Woda we wszystkich kąpieliskach zorganizowanych na terenie województwa pomorskiego nad Bałtykiem i nad jeziorami jest wolna od groźnych dla zdrowia sinic i tym samym nadaje się do kąpieli - podał w piątek Główny Inspektorat Sanitarny (GIS).
28.08.2020

Na wszystkich kąpieliskach nad morzem można się kąpać

Wszystkie kąpieliska nad Bałtykiem w województwie pomorskim są dziś zdatne do kąpieli.
27.08.2020

Nad morzem wszystkie kąpieliska zdatne do kąpieli

Wszystkie nadmorskie kąpieliska na terenie województwa pomorskiego, są dziś pozbawione groźnych dla zdrowia sinic.
25.08.2020

Nadmorskie kąpieliska wolne od sinic

Wszystkie nadmorskie kąpieliska na terenie województwa pomorskiego, są dziś pozbawione groźnych dla zdrowia sinic i zdatne do kąpieli.
24.08.2020

Nad morzem czynne dziś wszystkie kąpieliska, zamknięte dwa nad jeziorami

Czynne są wszystkie nadmorskie kąpieliska strzeżone w pomorskim – poinformował w piątek rano Główny Inspektorat Sanitarny. Ze względu na zakwit sinic zamknięte są dwa kąpieliska położone nad jeziorami: Bielkowskim i Węgorzyno.
21.08.2020

Wszystkie kąpieliska nad morzem zdatne do kąpieli

Wszystkie nadmorskie kąpieliska na terenie województwa pomorskiego, są dzisiaj pozbawione groźnych dla zdrowia sinic i zdatne do kąpieli.
19.08.2020

Wszystkie nadmorskie kąpieliska zdatne do kąpieli!

Wszystkie nadmorskie kąpieliska na terenie województwa pomorskiego, są dziś pozbawione groźnych dla zdrowia sinic i zdatne do kąpieli.
18.08.2020

Pomorskie: jedno kąpielisko nieczynne

Gdynia Babie Doły to w tej chwili jedyne kąpielisko w pomorskim zamknięte z powodu sinic.
17.08.2020

W pomorskim nieczynne dwa kąpieliska

Dwa nadmorskie kąpieliska na terenie województwa pomorskiego, są dziś zamknięte zamknięte z powodu utrzymujących się w wodzie sinic.
17.08.2020

Nieczynna dwa nadmorskie kąpieliska

Dwa nadmorskie kąpieliska, zorganizowane na terenie województwa pomorskiego, są zamknięte w niedzielę z powodu utrzymujących się w wodzie zakwitów sinic.
16.08.2020

4 kąpieliska nieczynne w pomorskim

Cztery nadmorskie kąpieliska, zorganizowane na terenie województwa pomorskiego, są zamknięte w sobotę z powodu utrzymujących się w wodzie zakwitów sinic.
15.08.2020

Nieczynnych 5 nadmorskich kąpielisk

Pięć nadmorskich kąpielisk na terenie województwa pomorskiego zostało zamkniętych w piątek z powodu utrzymujących się w wodzie zakwitów sinic.
14.08.2020

Już 8 nadmorskich kąpielisk nieczynnych!

W czwartek wczesnym popołudniem w ośmiu nadmorskich kąpieliskach w województwie pomorskim kąpiel jest zabroniona z powodu utrzymujących się w wodzie sinic. Niedozwolona jest także kąpiel nad jeziorem Szczytno.
13.08.2020

Czerwone flagi na plażach w Szczecinie i Lubczynie

Dziś rano czerwona flaga pojawiły się także w zachodniopomorskim - nad kąpieliskiem miejskim Dziewoklicz w Szczecinie, z powodu zielonego zakwitu na wodzie oraz nad Jeziorem Dąbie w Lubczynie, ze względu na zanieczyszczenia biologiczne.
13.08.2020

5 nadmorskich kąpielisk nieczynnych przez sinice

Dziś rano zamkniętych jest pięć kąpielisk nad morzem w Pomorskiem z powodu utrzymujących się w wodzie sinic. Nieczynne są także dwa kąpieliska nad jeziorami.
13.08.2020

Dwa pomorskie kąpieliska zamknięte z powodu sinic

Przez utrzymujących się w wodzie zakwity sinic, dziś rano w Pomorskiem zamknięte pozostają dwa strzeżone kąpieliska - nadmorskie w Mikoszewie i położone nad jeziorem Żarnowieckim w Lubkowie.
12.08.2020

Sinice na trzech kąpieliskach nadmorskich i trzech nad jeziorami

Z powodu ponownego zakwitu dziś rano zamknięto łącznie sześć strzeżonych kąpielisk w województwie pomorski - trzy nad morzem oraz trzy nad jeziorami.
11.08.2020

Namnażające się w wodzie sinice mogą zepsuć urlop?

Decyzją Głównego Inspektora Sanitarnego w niedzielę rano, 9 sierpnia, zamknięte były w Trójmieście m.in. trzy gdańskie kąpieliska: Jelitkowo, Klipper Jelitkowo i Stogi. Powodem były namnażające się w wodzie sinice. Ale sytuacja jest dynamiczna. Późnym popołudniem można było znów pływać na Stogach. Co wiemy o sinicach i gdzie szukać informacji na temat zamkniętych plaż?
10.08.2020

Niedziela: z powodu sinic zamkniętych piętnaście kąpielisk

Z powodu pojawienia się w wodzie zakwitów sinic w województwie pomorskim zamkniętych jest piętnaście nadmorskich kąpielisk - podał w niedzielne popołudnie Główny Inspektorat Sanitarny. Nieczynne są także cztery kąpieliska położone nad jeziorami.
09.08.2020

Wypoczywający sprawdzają online czystości kąpielisk, w te wakacje ponad pół miliona odsłon

Ponad pół miliona razy wypoczywający sprawdzali w te wakacje czystość kąpielisk za pośrednictwem serwisu internetowego Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Rzecznik GIS Jan Bondar przypomina, by wypoczywając nad wodą, pamiętać o maseczkach i dystansie.
09.08.2020

Sinice opanowały Trójmiasto

Główny Inspektorat Sanitarny podjął w sobotę wczesnym popołudniem decyzję o zamknięciu kolejnych ośmiu kąpielisk w Trójmieście. Powodem jest wykwit sinic. Wcześniej zamknięto kąpielisko w Gdyni Orłowie i Gdańsku Orle. Nieczynne są także trzy kąpieliska położone nad jeziorami.
08.08.2020

Przed weekendem wszystkie nadmorskie kąpieliska czynne

W piątek rano można bezpiecznie korzystać z wody we wszystkich nadmorskich kąpieliskach strzeżonych w woj. pomorskim – poinformował Główny Inspektorat Sanitarny. Zakwity sinic sprawiły, że zamknięte są dwa kąpieliska - nad jeziorem Przywidzkim i Żarnowieckim.
07.08.2020

Czwartek nad Bałtykiem: woda wolna od sinic

W żadnym z kąpieliskach zorganizowanych nad Bałtykiem na terenie woj. pomorskiego nie zaobserwowano w czwartek rano sinic i we wszystkich woda nadaje się do kąpieli – poinformował Główny Inspektorat Sanitarny. Zamknięte jest kąpielisko nad jez. Przywidzkim.
06.08.2020

Pomorskie: Wszystkie nadmorskie kąpieliska wolne od sinic

We wtorek rano woda we wszystkich nadmorskich kąpieliskach zorganizowanych w woj. pomorskim nad otwartym morzem i nad Zatoką Gdańską jest wolna od sinic i nadaje się do kąpieli – poinformował Główny Inspektorat Sanitarny.
04.08.2020

Pomorskie: Woda zdatna do kąpieli we wszystkich kąpieliskach nad morzem i jeziorami

W żadnym z kąpieliskach zorganizowanych nad Bałtykiem i nad jeziorami na terenie woj. pomorskiego nie zaobserwowano w poniedziałek rano zakwitów sinic i we wszystkich woda nadaje się do kąpieli – poinformował Główny Inspektorat Sanitarny.
03.08.2020

Wszystkie nadmorskie kąpieliska są czynne, zamknięte dwa nad jeziorami

W piątek rano woda we wszystkich nadmorskich kąpieliskach zorganizowanych w woj. pomorskim nadaje się do kąpieli – poinformował Główny Inspektorat Sanitarny. Nie należy się natomiast kąpać w dwóch miejscach nad jeziorami.
31.07.2020

Wszystkie nadmorskie kąpieliska czynne, zamknięte trzy nad jeziorami

W czwartek rano woda we wszystkich nadmorskich kąpieliskach zorganizowanych w woj. pomorskim nadaje się do kąpieli – poinformował Główny Inspektorat Sanitarny. Z powodu sinic zamknięte są trzy kąpieliska położone nad jeziorami.
30.07.2020

Czynne wszystkie nadmorskie kąpieliska, trzy nad jeziorami zamknięte

W środę rano woda we wszystkich nadmorskich kąpieliskach zorganizowanych w woj. pomorskim nadaje się do kąpieli – poinformował Główny Inspektorat Sanitarny. Zakwit sinic sprawił natomiast, że zamknięte są trzy kąpieliska położone nad jeziorami.
29.07.2020

Czynne wszystkie nadmorskie kąpieliska, zamknięte dwa nad jeziorami

We wtorek rano czynne są wszystkie nadmorskie kąpieliska zorganizowane w woj. pomorskim – poinformował Główny Inspektorat Sanitarny. Zakwit sinic sprawił, że zamknięte są dwa kąpieliska położone nad jeziorami na Kaszubach.
28.07.2020

Poniedziałek: woda zdatna do kąpieli we wszystkich nadmorskich kąpieliskach

W żadnym z nadmorskich kąpieliskach zorganizowanych na terenie woj. pomorskiego nie zaobserwowano w poniedziałek rano sinic i we wszystkich woda nadaje się do kąpieli – poinformował Główny Inspektorat Sanitarny.
27.07.2020

Niedziela: wszystkie nadmorskie kąpieliska bez sinic

W niedzielę rano woda we wszystkich kąpieliskach w województwie pomorskim nad otwartym morzem i nad Zatoką Gdańską jest wolna od sinic i nadaje się do kąpieli – poinformował Główny Inspektorat Sanitarny.
26.07.2020

Bezpieczna plaża, czyli co warto wiedzieć o sinicach

Do końca tygodnia jednostka gdyńskiej 3. Flotylli Okrętów będzie badać Bałtyk Południowy, korzystając m.in. z echosond, sonaru czy pojazdu podwodnego. ORP „Heweliusz” zbiera w ten sposób dane, które pozwolą zaktualizować morskie mapy i zapewnić bezpieczną nawigację.
23.07.2020

Środa: Woda zdatna do kąpieli we wszystkich nadmorskich kąpieliskach

W żadnym z około 60 nadmorskich kąpieliskach zorganizowanych na terenie woj. pomorskiego nie zaobserwowano w środę rano sinic i woda nadaje się do kąpieli – poinformował Główny Inspektorat Sanitarny.
22.07.2020

Wtorek: Wszystkie nadmorskie kąpieliska wolne od sinic

We wtorek rano we wszystkich nadmorskich kąpieliskach położonych na terenie województwa pomorskiego woda nadaje się do kąpieli – poinformował Główny Inspektorat Sanitarny. Sinice ustąpiły też z wody na kąpielisku nad jez. Dobrogoszcz na Kaszubach.
21.07.2020

Tylko dwa gdyńskie kąpieliska nieczynne z powodu sinic

Już tylko w dwóch nadmorskich kąpieliskach – zlokalizowanych w Gdyni – obowiązuje zakaz korzystania z wody ze względu na obecność w niej sinic - poinformował w poniedziałek popołudniu Główny Inspektorat Sanitarny.
20.07.2020

Trzy nadmorskie kąpieliska nieczynne z powodu sinic

Z powodu obecnych w przybrzeżnych wodach zakwitów sinic w poniedziałek wczesnym popołudniem zamknięte są trzy spośród około 60 nadmorskich kąpielisk zorganizowanych na terenie woj. pomorskiego - poinformował Główny Inspektorat Sanitarny.
20.07.2020

Pięć nadmorskich kąpielisk nieczynnych z powodu sinic

Z powodu pojawienia się w wodzie zakwitów sinic w poniedziałek rano zamkniętych jest pięć spośród około 60 nadmorskich kąpielisk zorganizowanych na terenie woj. pomorskiego - poinformował Główny Inspektorat Sanitarny.
20.07.2020

Wróciły sinice - sprawdzaj sytuację na bieżąco

Upalna pogoda spowodowała zakwit sinic w wodach Bałtyku. Problem jest na tyle poważny, że w niedzielę po południu (19 lipca) Sanepid wprowadził zakaz kąpieli na licznych nadmorskich plażach - głównie w Trójmieście. W Gdańsku część kąpielisk była wolna od sinic, ale sytuacja może się zmienić dosłownie w ciągu kilku godzin.
20.07.2020

Zachodniopomorskie: Z powodu sinic zamknięte kąpielisko w Trzebieży

Kąpielisko w Trzebieży (Zachodniopomorskie) nad Zalewem Szczecińskim zostało zamknięte z powodu zakwitu sinic - podaje Serwis Kąpieliskowy Głównego Inspektoratu Sanitarnego.
20.07.2020

Poza kąpieliskiem w Gdyni Redłowie, inne nadmorskie kąpieliska wolne od sinic

W niedzielę rano, poza kąpieliskiem w Gdyni Redłowie, woda we wszystkich innych kąpieliskach w woj. pomorskim nad otwartym morzem i nad Zatoką Gdańską jest wolna od sinic i nadaje się do kąpieli – poinformował Główny Inspektorat Sanitarny.
19.07.2020

Piątek: We wszystkich nadmorskich kąpieliskach można korzystać z wody

W piątek rano woda we wszystkich kąpieliskach zorganizowanych w woj. pomorskim nad otwartym morzem i nad Zatoką Gdańską jest wolna od sinic i nadaje się do kąpieli – poinformował Główny Inspektorat Sanitarny. Nieczynne jest kąpielisko nad jez. Dobrogoszcz na Kaszubach.
17.07.2020

Wszystkie nadmorskie kąpieliska wolne od sinic

W czwartek rano we wszystkich nadmorskich kąpieliskach położonych na terenie województwa pomorskiego woda nadaje się do kąpieli – poinformował Główny Inspektorat Sanitarny. Z powodu sinic zamknięte jest natomiast kąpielisko nad jez. Dobrogoszcz na Kaszubach.
16.07.2020

Środa: Woda zdatna do kąpieli we wszystkich nadmorskich kąpieliskach

W żadnym z nadmorskich kąpieliskach na terenie woj. pomorskiego nie zaobserwowano w środę rano sinic i woda nadaje się do kąpieli – poinformował Główny Inspektorat Sanitarny. Z powodu sinic zamknięto natomiast kąpielisko nad jez. Dobrogoszcz na Kaszubach.
15.07.2020

We wszystkich nadmorskich kąpieliskach można korzystać z wody

W poniedziałek rano woda we wszystkich kąpieliskach zorganizowanych w województwie pomorskim nad otwartym morzem i nad Zatoką Gdańską jest wolna od sinic i nadaje się do kąpieli – poinformował Główny Inspektorat Sanitarny.
13.07.2020

Planując wypoczynek nad wodą, sprawdźmy online czystość kąpielisk

Osoby planujące wypoczynek nad wodą mogą sprawdzić za pośrednictwem internetu czystość wody w polskich kąpieliskach morskich i śródlądowych. Jeśli ktoś szuka wiarygodnych informacji, powinien skorzystać z naszego serwisu – mówi rzecznik GIS Jan Bondar.
12.07.2020

Czwartek: Wszystkie nadmorskie kąpieliska wolne od sinic

W czwartek rano woda we wszystkich nadmorskich kąpieliskach zorganizowanych w woj. pomorskim nad otwartym morzem i nad Zatoką Gdańską jest wolna od sinic i nadaje się do kąpieli – poinformował Główny Inspektorat Sanitarny.
09.07.2020

We wszystkich nadmorskich kąpieliskach można korzystać z wody

W środę rano woda we wszystkich kąpieliskach zorganizowanych w województwie pomorskim nad otwartym morzem i nad Zatoką Gdańską jest wolna od sinic i nadaje się do kąpieli – poinformował Główny Inspektorat Sanitarny.
08.07.2020

Wszystkie nadmorskie kąpieliska wolne od sinic

We wtorek wczesnym popołudniem we wszystkich nadmorskich kąpieliskach położonych na terenie województwa pomorskiego woda nadaje się do kąpieli – poinformował Główny Inspektorat Sanitarny.
07.07.2020

Jedno z kąpielisk w Helu nieczynne z powodu sinic

Zakwity sinic w wodzie sprawiają, że we wtorek rano zamknięte jest nadal kąpielisko "Mała plaża" w Helu - poinformował Główny Inspektorat Sanitarny. Kąpieli można zażywać przy wszystkich pozostałych nadmorskich plażach strzeżonych działających w Pomorskiem.
07.07.2020

Mielno: Odkłamujemy Bałtyk!

Kolejny rok z rzędu spotykamy się z taką samą sytuacją. Uważamy, że trzeba zareagować – mówi Olga Roszak-Pezała, burmistrz Mielna. O co chodzi? Władze Mielna twierdzą, że corocznie tuż przed wakacjami, kiedy duża część Polaków dokonuje wyboru lokalizacji na urlop, w przestrzeni medialnej pojawiają się informacje straszące przed Bałtykiem.
06.07.2020

Z powodu sinic nieczynne jedno z kąpielisk w Helu

Z powodu pojawienia się w wodzie zakwitu sinic w poniedziałek rano zamknięte zostało kąpielisko "Mała plaża" w Helu - poinformował Główny Inspektorat Sanitarny. Kąpiel możliwa jest przy wszystkich pozostałych nadmorskich plażach strzeżonych działających w Pomorskiem.
06.07.2020

Niedziela: Woda zdatna do kąpieli we wszystkich nadmorskich kąpieliskach

W żadnym z około 60 nadmorskich kąpielisk zorganizowanych na terenie woj. pomorskiego nie zaobserwowano w niedzielę rano sinic i woda nadaje się do kąpieli – poinformował Główny Inspektorat Sanitarny.
05.07.2020

Pomorskie: Wszystkie nadmorskie kąpieliska wolne od sinic

W sobotę rano woda we wszystkich nadmorskich kąpieliskach zorganizowanych w woj. pomorskim nad otwartym morzem i nad Zatoką Gdańską jest wolna od sinic i nadaje się do kąpieli – poinformował Główny Inspektorat Sanitarny.
04.07.2020

Środa: Wszystkie nadmorskie kąpieliska wolne od sinic

W środę rano woda we wszystkich nadmorskich kąpieliskach zorganizowanych w Pomorskiem nad otwartym morzem i nad Zatoką Gdańską jest wolna od sinic i nadaje się do kąpieli – poinformował Główny Inspektorat Sanitarny.
01.07.2020

Trójmiasto: Wszystkie nadmorskie kąpieliska wolne od sinic

We wtorek rano woda we wszystkich trójmiejskich kąpieliskach położonych nad Zatoką Gdańską jest wolna od sinic i nadaje się do kąpieli – poinformował Główny Inspektorat Sanitarny.
30.06.2020

Wszystkie nadmorskie kąpieliska wolne od sinic

W poniedziałek wczesnym popołudniem we wszystkich trójmiejskich kąpieliskach położonych nad Zatoką Gdańską woda nadawała się do kąpieli. W poniedziałek rano - z powodu zakwitu sinic – zamknięte były cztery kąpieliska.
29.06.2020

Sinice znowu nad Bałtykiem. Na pięciu kąpieliskach woda nie nadaje się do kąpieli

Na czterech kąpieliskach w Gdyni i jednym w Sopocie, położonych nad Zatoką Gdańską, woda jest nieprzydatna do kąpieli z powodu zakwitu sinic - podał w niedzielę Główny Inspektorat Sanitarny.
28.06.2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.