• <

Wynik wyszukiwania - "nurek" - Wiadomości

„Nurkowanie jest rzeczą ludzką”. Rozmowa z właścicielem Centrum Nurkowego Gdynia Dive

Centrum Nurkowe Gdynia Dive od blisko dwudziestu lat gości na mapie Trójmiasta, stając się jednym z najważniejszych graczy na rynku nurkowym w Polsce. To miejsce, gdzie nurkowanie staje się sztuką dostępną dla każdego, dzięki szerokiej ofercie różnorodnych kursów i wysokim standardom. Rozmawiamy z założycielem Centrum, Piotrem Niewińskim, który nie tylko dzieli się swoją niezwykłą pasją do nurkowania, ale także ukazuje, że to nie tylko sport, ale również filozofia życia.
19.02.2024

Przemytnicy narkotyków skaczą z kontenerowca. Policja pokazuje wideo

Hiszpańska policja opublikowała wideo, na którym widać, jak dwie osoby wyskakują z płynącego kontenerowca. Był to kolejny przypadek przemytu narkotyków, w którym brali udział nurkowie.
31.10.2023

BBC: francuski nurek na pokładzie Titana mógł nadać sygnał wychwycony przez ekipy ratunkowe, ma ogromne doświadczenie morskie

Francuski nurek Paul-Henry Nargeolet, który jest na pokładzie zaginionej eksperymentalnej łodzi podwodnej Titan, ma olbrzymie doświadczenie w marynarce wojennej i to on mógł nadać sygnał, który wychwyciły ekipy ratunkowe - ocenia w środę BBC.
21.06.2023

Policja wyklucza motyw szpiegowski i dywersyjny związany z hiszpańskimi nurkami w Zatoce Gdańskiej

Polska policja i odpowiednie służby wykonały wszystkie możliwe czynności, które całkowicie wykluczyły motyw szpiegowski czy dywersyjny. Również według byłego płetwonurka Formozy hiszpańskich nurków nie należy wiązać z akcją dywersyjną a raczej nieudaną próbą przemytu.
19.01.2023

Badania nie wyjaśniły przyczyny śmierci płetwonurka, który zginął w Gdyni

Przyczyna śmierci 44-letniego płetwonurka, który zaginął 11 grudnia podczas powrotu z nurkowania na wysokości Babich Dołów w Gdyni będzie znana po przeprowadzeniu dodatkowych badań histopatologicznych.
20.12.2022

Gdynia. Policyjni płetwonurkowie wydobyli z morza ciało zaginionego nurka

Policyjni płetwonurkowie wydobyli z morza ciało zaginionego nurka, który nie wrócił na brzeg po nurkowaniu w pobliżu starej torpedowni w Gdyni.
15.12.2022

Zaginiony nurek odnaleziony. Nie ma dobrych wieści

Smutny finał trwającej od niedzieli akcji poszukiwawczej. Odnaleziono ciało nurka, który udał się na podwodną eksplorację Torpedowni na Babich Dołach Gdyni
14.12.2022

Nie zostanie wznowiona akcja poszukiwawcza płetwonurka, który zaginął w niedzielę w okolicy Torpedowni w Gdyni

Nie zostanie wznowiona akcja poszukiwawcza płetwonurka, który zaginął w niedzielę na wysokości Babich Dołów w Gdyni. W trwającej 10 godzin akcji poszukiwawczej na lądzie i w wodzie uczestniczyło ok. 100 osób.
12.12.2022

Gdynia. Poszukiwania nurka przy Torpedowni

Służby ratunkowe poszukują w niedzielę nurka, który zaginął podczas nurkowania w pobliżu Torpedowni na Babich Dołach w Gdyni. Jak powiedział PAP dyżurny wojewódzkiego stanowiska kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Gdańsku, zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło ok. godz. 10:30.
11.12.2022

Australia. Martwy nurek i kokaina w porcie

Z zagadkową sytuacją mierzą się policja, straż graniczna i służba celna w porcie Newcastle w Australii. Główni bohaterowie historii to pakunki z kokainą, martwy nurek oraz masowiec z soją.
15.05.2022

Zimowe szkolenie wojskowych nurków na poligonie w Wędrzynie

Na poligonie wojskowym w Wędrzynie (Lubuskie) kończy się zimowe szkolenie wojskowych nurków. Na tegoroczne zgrupowanie przybyło blisko 40 żołnierzy z kilku jednostek z zachodniej części kraju - poinformowała oficer prasowa 17 Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej por. Anna Dominiak.
27.01.2022

Grecki nurek odnalazł wrak okrętu podwodnego

Grecki nurek odnalazł wrak włoskiego okrętu podwodnego z czasów drugiej wojny światowej - poinformowała w środę agencja Reutera. Wrak przez 80 lat leżał na głębokości 103 metrów na dnie Morza Egejskiego.
29.12.2021

Izraelski nurek znalazł 900-letni miecz

Izraelski płetwonurek Szlomi Kacin odkrył w Morzu Śródziemnym 900-letni miecz z czasów krucjat.
19.10.2021

Wybrano "Przodujący Pododdział Marynarki Wojennej" za 2020 rok

Grupa Nurków Minerów 12. Dywizjonu Trałowców została wyróżniona tytułem honorowym "Przodujący Pododdział Marynarki Wojennej" za 2020 rok. Serdecznie gratulujemy!
29.03.2021

Finka Johanna Nordblad z rekordem świata w nurkowaniu swobodnym pod lodem

45-letnia Finka Johanna Nordblad ustanowiła w Hossa, w swoim ojczystym kraju, rekord świata w swobodnym nurkowaniu (bez płetw) pod lodem w tzw. dynamicznym bezdechu. Poruszając się pod wodą poziomo pokonała 103 m, przebywając pod lodem przez dwie minuty i 42 sekundy.
19.03.2021

Aresztowano płetwonurka, który nielegalnie wydobył z wraku ceramikę pochodzącą z okresu od XV do XVII wieku

Za posiadanie około 300 zabytkowych glinianych dzbanów wydobytych z wraku, aresztowano 42-letni mężczyznę - poinformował rzecznik prowincji Preah Sihanouk.
30.09.2020

W wodach Zatoki Puckiej zaginął nurek

Pomiędzy Kuźnicą a Redą zaginął nurek. Mimo szybko podjętej akcji poszukiwawczej mężczyzny nie udało się odnaleźć. Służby zakończyły swoje działania. Koledzy płetwonurka będą kontynuowali poszukiwania na własną rękę.
21.08.2020

FROG Sp. z o.o.

FROG SPECJALIZUJE SIĘ W PRACACH PODWODNYCH I HYDROTECHNICZNYCH
prace podwodne ,prace hydrotechniczne ,nurek zawodowy ,komora dekompresyjna ,spawanie podwodne ,inspekcje statków ,underwater works ,underwater services for vessel ,DNV-GL ,LR ,ABS

TAUCHER Ireneusz Grześkowiak

Prace podwodne.
prace podwodne,inspekcje podwodne,inspekcje podwodne budowli hydrotechnicznych,przeglądy podwodne,zdjęcia podwodne,cięcie podwodne,spawanie podwodne,umacnianie dna,likwidacja wypłyceń i przegłębień,pogotowie nurkowe,nurek,przeglądy podwodne,wydobywanie zatopionych przedmiotów,

Explorer Bałtyckie Centrum Nurkowe

kurs płetwonurek kurs Płetwonurek Młodzieżowy nurkowanie nitroxowe nurkowanie wrakowo-morskie nurkowanie w suchych skafandrach nurkowanie podlodowe trimix obiegi półzamknięte tzw. rebreathery

Galship Marek Gałka

Remonty statków,remonty portowe,serwis statków,prace spawalnicze,spawanie,prace monterskie,techniczna obsługa statków,prace elektryczne,automatyka okrętowa,prace elektroniczne,piaskowanie,malowanie,konstrukcje,naprawa pomp,naprawa silników,naprawa agregatów,atestacja tratw,atestacja łodzi,sprzęt pożarowy,gaśnice,prądownice,stacje CO2,zawiesia,pasy ładunkowe,nurek,nurkowanie,inspekcje podwodne,prace podwodne,mocowanie ładunków,pneumatyka,hydraulika siłowa,pokrywy ładowni,dźwigi,chłodnie,kompresory,prace nurkowe

Dziękujemy za wysłane grafiki.