• <

Wynik wyszukiwania - "jotun" - Wiadomości

Wzbudzają podziw i ciekawość. Unikatowa wystawa podwodnych pojazdów w Narodowym Muzeum Morskim

Wystawa polskich pojazdów podwodnych, prezentowana w głównej siedzibie Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku, stanowi jedyny w swoim rodzaju zbiór unikatowych maszyn i narzędzi do badań głębin, skonstruowanych przez Polaków w okresie PRL i w pierwszych latach po jego końcu. Fascynujący świat pod powierzchnią mórz i oceanów polscy nurkowie poznawali dzięki pojazdom o malowniczych nazwach: „Delfin I”, „Delfin II”, „Grześ”, „Manta” czy „Koral”.
05.05.2023

Jotun wykonał prace malarskie jednostki Tczew

MV Tczew to już szósty w tym roku statek, którego malowanie zostało powierzone firmie Jotun w Morskiej Stoczni Remontowej Gryfia przez największego polskiego armatora.
14.12.2022

Jotun: wysokie przychody i zysk

Firma Jotun, zajmująca się wytwarzaniem farb i powłok morskich, podsumowała wyniki finansowe za 2021 rok.
23.02.2022

Archeolodzy zachwyceni: topniejące lodowce odsłoniły unikalne artefakty

Na zboczu góry w Parku Narodowym Jotunheimen w Norwegii, po roztopieniu się lodowca, znaleziono prawie 70 strzał, butów, tkanin i kości jeleni.
01.12.2020

Wallenius Wilhelmsen testuje zdalnie sterowanego robota do czyszczenia kadłuba

Wallenius Wilhelmsen z Oslo wykonał próbę pilotażową zdalnie sterowanego robota proaktywnego Jotun do czyszczenia kadłuba, na pokładzie jednego z nośników RORO.
26.05.2020

Fjord Line inwestuje w nowy port w Norwegii

Firma Fjord Line przygotowuje się do realizacji sporej inwestycji. Norweski armator zamierza sfinansować budowę nowoczesnego portu w Sandefjord. Jak wynika z zapowiedzi, ma to być najnowocześniejszy i najbardziej przyjazny środowisku port w całej Norwegii. Informację tę armator podał w czasie specjalnie zwołanej konferencji prasowej.
20.06.2018

V Spotkanie Polskiego Związku Zarządców Statków

V Spotkanie Informacyjno-Promocyjne Polskiego Związku Zarządców Statków odbyło się 6 kwietnia 2017 r. pod wiele mówiącym hasłem przewodnim: „Why Poland is a place to be?”. W siedzibie DNV GL POLAND zebrali się przedstawiciele biznesu morskiego związanego głównie z shippingiem.
12.04.2017

Stoczniom oferujemy więcej niż farby - rozmowa z Michaelem Thorup Kruse, nowym dyrektorem zarządzającym Jotun Polska

Zmiana na stanowisku dyrektora zarządzającego Jotun Polska nastąpiła w styczniu bieżącego roku. Michael Thorup Kruse zastąpił na nim Karolinę Dworak, która przyjęła obowiązki kierownicze w Jotun Italia. Kruse pochodzi z Danii, pracuje w Jotunie od 1991 roku. Początkowo pełnił funkcję Global Key Account and Marine Sales Managera w Danii, a przez ostatnie trzy i pół roku zarządzał oddziałem firmy położonym na Filipinach.
01.03.2016

W Muehlhan Polska Sp. z o. o. mają ręce pełne roboty

Muehlhan Polska Sp. z o. o. z powodzeniem prowadzi aktywną działalność w branży zabezpieczeń antykorozyjnych na lądzie, realizując zlecenia zarówno na terenie kraju, jak i innych państw europejskich
27.01.2016

W Muehlhan Polska mają ręce pełne roboty

Muehlhan Polska Sp. z o. o. z powodzeniem prowadzi aktywną działalność w branży zabezpieczeń antykorozyjnych na lądzie, realizując zlecenia zarówno na terenie kraju, jak i innych państw europejskich
27.01.2016

Nowy General Manager w Jotun Polska

Michael Thorup Kruse objął stanowisko General Managera Jotun Polska od stycznia 2016 roku. Karolina Dworak, która kierowała działaniami firmy w Polsce przez ostatnie 14 lat, przyjęła obowiązki Managing Director w Jotun Italia z siedzibą w Trieście.
27.01.2016

Farby morskie do roku 2020 – raport TMR

Zgodnie z prognozami Transparency Market Research rynek farb dla przemysłu morskiego będzie się w najbliższych latach szybko rozwijał. Jest to jednak przede wszystkim zasługa państw azjatyckich.
30.07.2015

Trójmiejski Jotun Polska laureatem konkursu Najlepsze Miejsca Pracy Polska 2015

Trójmiejska firma Jotun Polska została laureatem konkursu Najlepsze Miejsca Pracy Polska 2015. W konkursie organizowanym przez instytut Great Place to Work Jotun zajął w tym roku pierwsze miejsce w kategorii firm zatrudniających poniżej 50 osób.
31.03.2015

Nowe produkty JOTUN zalecane dla stalowych konstrukcji typu offshore

Barrier Plus oraz Penguard Pro były doskonalone przez wiele lat. Oba produkty zostały w pełni przetestowane i zatwierdzone certyfikatami ISO 20340 oraz normą NORSOK M501.
04.06.2013

Współpraca Jotun Polska z Bernhard Schulte Shipmanagement (BSM)

Jotun Polska Sp. z o.o. już po raz kolejny została wybrana przez operatora Bernhard Schulte Shipmanagement (BSM) na dostawcę systemów antykorozyjnych. Na początku tego roku w Gdańskiej Stoczni Remontowej rozpoczął się remont statku Happy Eagle.
22.02.2013

Jotun Polska dla Gdańskich Amazonek

Jotun Polska, światowy lider w produkcji specjalistycznych farb antykorozyjnych, proszkowych kolejny raz wspiera Gdańskie Stowarzyszenie Kobiet „Amazonki”. Firma wydała kalendarz, którego kilka wyjątkowych egzemplarzy zlicytowano, a dochód z licytacji zasilił konto Stowarzyszenia.
23.01.2013

Jotun ma nową siedzibę w Polsce

Jotun, światowy lider w produkcji specjalistycznych farb antykorozyjnych, proszkowych oraz dekoracyjnych 11 czerwca uroczyście otworzył nową siedzibę w Gdańsku Kowalach. Nowoczesne biuro i część magazynowa usprawnią pracę Jotun Polska i zarządzanie rynkami Czech, Słowacji, Węgier, a także krajów bałtyckich (Litwa, Łotwa).
20.07.2012

Wynik wyszukiwania - Katalog firm

Dziękujemy za wysłane grafiki.