• <

Prezentacja firmy Jotun Polska - reportaż GospodarkaMorska.TV

Dodano: 17.07.2013
Wywodząca się z Norwegii grupa JOTUN jest międzynarodowym producentem farb, lakierów oraz powłok proszkowych.
Firma JOTUN ma wieloletnie doświadczenie w stosowaniu systemów zabezpieczeń antykorozyjnych zarówno w przemyśle stoczniowym, jak i na lądzie.


Oferta firmy obejmuje specjalistyczne, wysokiej jakości farby antykorozyjne do wszelkich zastosowań. W bogatej palecie produktów znajdują się: farby alkidowe, akrylowe, winylowe, poliuretany, farby poliestrowe, silikonowe, winyloestrowe, wodorozcieńczalne itd. Farby chronią przed ekstremalnymi temperaturami i warunkami atmosferycznymi. Są odporne na zanieczyszczenia i chemikalia. Klienci firmy oprócz wysokiej jakości produktów otrzymują również fachowe doradztwo. Pracownicy Jotun czynnie wspierają projektantów i czuwają nad właściwym wykonaniem aplikacji farb. Na produkty udzielana jest wieloletnia gwarancja.

Grupa Jotun powstała w Norwegii w 1920 roku. Firma należy do światowej czołówki producentów specjalistycznych farb. Obecnie Jotun to 74 firmy i 39 zakładów produkcyjnych na wszystkich kontynentach. Ponadto, firma ma swoich agentów oraz oddziały w ponad 80 krajach. Do końca 2011 r. Jotun globalnie zatrudniał około 8600 osób w ponad 80 krajach reprezentujących 76 różnych narodowości. Do 2020 roku grupa planuje niemal podwoić liczbę pracowników. W 2011 roku Jotun odnotował wzrost sprzedaży we wszystkich działach firmy pomimo niepokojów politycznych na Bliskim Wschodzie oraz kryzysu w Europie.
Podziel się:

Dziękujemy za wysłane grafiki.