• <

Romandie przywiózł kolumbijski węgiel. Rozładunek wykonała PG Eksploatacja

Dodano: 10.07.2024

W Porcie Gdańskim Eksploatacji nie ustają przeładunki. W piątek przy Nabrzeżu Dworzec Drzewny rozpoczął się rozładunek 33 tys. ton węgla zamówionego przez firmę Energo sp. z o.o. z Bielska Podlaskiego.


Podziel się:

Dziękujemy za wysłane grafiki.