• <

Wynik wyszukiwania - "Nexans" - Wiadomości

Nexans finalizuje umowę serwisową z Equinor

Nexans i firma energetyczna Equinor zacieśniają długoterminową współpracę dzięki czteroletniemu kontraktowi na naprawy awaryjne i gotowość. Umowa obejmuje pomoc ze strony zespołu ekspertów Nexans oraz zapewnienie statku w celu spełnienia wymagań interwencyjnych.
23.04.2024

W stoczni Crist odbyło się położenie stępki pod drugi kablowiec dla firmy Nexans

Na terenie gdyńskiej stoczni Crist S.A. odbyła się 4 kwietnia uroczystość położenia stępki pod budowę jednostki NB317. Jest to kamień milowy w budowie kolejnego kablowca (Cable Laying Vessel, CLV) we współpracy z norweską stocznią Ulstein Verft. Tak jak przy poprzednim projekcie tego rodzaju, zamawiającym jest firma Nexans.
15.04.2024

CRIST. Cięcie blach pod jednostkę do układania kabli podmorskich

W piątek w gdyńskiej stoczni CRIST odbyło się pierwsze cięcie stali na potrzeby nowej jednostki do układania podmorskich kabli. To już drugi tego typu statek budowany dla tego odbiorcy.
29.01.2024

W stoczni Crist odbyło się cięcie blach pod nowy kablowiec dla Nexans

W gdyńskiej stoczni Crist S.A. rozpoczęła się 19 stycznia br. budowa nowego kablowca. Zlecenie jest realizowane dla Ulstein, na podstawie zawartej cztery miesiące wcześniej umowy z Nexans Marine Operations AS, firmy która będzie operatorem nowego statku. Głównym wykonawcą budowy jest stocznia Ulstein Verft.
25.01.2024

Ulstein Verft podpisuje nowy kontrakt na budowę statku do układania kabli dla firmy Nexans

Spółki Nexans Marine Operations AS i Ulstein Verft zawarły 19 września 2023 roku umowę na budowę dużego statku do układania kabli DP3.
22.09.2023

Nexans wygrywa rekordowy kontrakt o wartości 1,43 miliarda euro na projekt EuroAsia Interconnector

Firma Nexans wygrała ważny kontrakt o wartości 1,43 miliarda euro na odcinek połączenia międzysystemowego EuroAsia, łączącego Grecję i Cypr. Kabel wysokiego napięcia prądu stałego (HVDC) 525 kV będzie najdłuższym i najgłębszym interkonektorem na świecie o dwubiegunowej długości 2x900 km. Będzie on przebiegać przez dno Morza Śródziemnego na głębokości ponad 3000 metrów.
19.07.2023

Nexans zapewni wymianę energetyczną między Irlandią a Francją

Francuski producent kabli Nexans otrzymał kontrakt na realizację projektu podmorskiego połączenia Celtic Interconnector, które umożliwi wymianę energii elektrycznej między Irlandią a Francją. Firma postrzega to jako krok w kierunku osiągnięcia ostatecznego celu, jakim jest przekształcenie się w istotnego na rynku gracza zajmującego się elektryfikacją.
29.11.2022

Nexans Aurora przechodzi próby morskie [wideo]

Częściowo wyposażony kadłub powstał w stoczni Crist. Po zakończeniu budowy w norweskiej stoczni Ulstein jednostka do układania kabli, Nexans Aurora rozpoczęła w tym tygodniu próby morskie.
08.05.2021

Kabel-Projekt

Kable,komponenty i systemy Kable okrętowe zasilające 0,6/1kV Kable okrętowe VFD EMC Kable okrętowe SN 1,8kV .. 30kV Kable sterownicze 300/500V Kable sterownicze silnikowe do 180°C,olejoodporne Kable do przesyłu danych i telekomunikacyjne Kable światłowodowe Kable koncentryczne i CCTV Kable Ethernet kat 5e – 7A Kable dźwigowe Kable CAN-BUS,Profibus,DeviceNet i Profinet kat. 5e Kable odporne na wysokie temperatury Kable specjalne hybrydowe Kable specjalne dla okrętów wojennych Kable specjalne do okrętów podwodnych Kable do echosondy dla kutrów rybackich Kable offshore RFOU,BFOU Kable podwodne Kable spiralne SABIX,Catline,Armada,XAI,NKOXS,MPRX,H07RN-F Hydrocable,Leoni,SAB,DRAKA,CCI,Nexans,TOP Cable

Dziękujemy za wysłane grafiki.