• <
escort_980x120_gif_2020

Uzyskaj numer POL na żagiel deski windsurfingowej

Strona główna Jachty, żeglarstwo Uzyskaj numer POL na żagiel deski windsurfingowej

sons

26.05.2020 Źródło: PZŻ
Uzyskaj numer POL na żagiel deski windsurfingowej - GospodarkaMorska.pl

Od 2 czerwca Polski Związek Żeglarski wdraża proces uzyskania numeru na żagiel deski windsurfingowej (Numery POL Windsurfing) za pośrednictwem systemu ebiuro.pya.org.pl.

 

Warunkiem wnioskowania o numer POL na żagiel deski windsurfingowej jest posiadanie aktualnej sportowej licencji zawodnika. Licencja wydawana jest również przez system ebiuro.pya.org.pl. 

Numer jest przyznawany na podstawie wniosku złożonego w elektronicznym systemie ebiuro.pya.org.pl. Wniosek rozpatrywany jest automatycznie i przy dokonaniu opłaty online certyfikat wydawany jest w ciągu 5 minut e postaci dokumentu elektronicznego. Numer przyznawany jest na 4 lata.

Dotychczasowe, ważne certyfikaty przyznania numeru na żagiel deski windsurfingowej dla osób fizycznych zachowują ważność na okres na jaki zostały wydane, z zastrzeżeniem, że wszystkie osoby fizyczne posiadające ww. certyfikaty zarejestrują się w elektronicznym systemie ebiuro.pya.org.pl i pobiorą aktualny certyfikat w terminie do dnia 31 sierpnia 2020 r. Wymiana certyfikatów, o której mowa jest bezpłatna. Osoby posiadające ważne numery są zobowiązane do pobrania nowych certyfikatów z systemu do 31.08.2020 i po tym czasie nie posługiwania się starymi certyfikatami.

Źródło:
PZŻ

Dziękujemy za wysłane grafiki.