• <
premium

Dane kontaktowe

  • Adres: 72-100 Łozienica Goleniów, Prosta 28
  • Telefon: +48 91 4312150
  • Fax: +48 91/4312155
  • E-mail: info@yachtech.pl

Udostępnij

Jesteśmy czołowym producentem laminatów na polskim rynku. Oferujemy usługi związane z doradztwem i wykonawstwem wyrobów z tworzyw sztucznych. Nasz zespół to grupa młodych, dynamicznie rozwijających się specjalistów, który wsparty nowoczesnym sprzętem i wiedzą jest doskonałym partnerem dla każdego przedsięwzięcia.

Specjalizujemy się w budowie jachtów pełnomorskich o długości do 57 stóp w technologii laminatów poliestrowych i epoksydowych. Naszym głównym klientem jest potentat na rynku przemysłu morskiego, HanseYachts. Przygotowane przez nas kadłuby, pokłady oraz małe elementy wyposażenia to konstrukcje, które przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii oraz ciężkiej pracy projektantów, stają się rarytasem w świecie stoczni jachtowych.
Warunki, którymi dysponujemy, pozwalają nam na rozpoczęcie produkcji dowolnego asortymentu, jaki można zbudować z kompozytów. Nie jesteśmy ograniczeni miejscem oraz gabarytami zamawianych u nas wyrobów. Dysponujemy rozwiniętym parkiem maszynowym, dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć się wszystkich zleceń przy produkcji elementów z laminatów. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały wymagania i oczekiwania klienta.

Specjalnie z myślą o naszych kontrahentach stworzyliśmy dział kontroli jakości, jak również dysponujemy własnym laboratorium, dzięki czemu możemy zagwarantować naszym odbiorcom najlepsze z możliwych produkty wykonane z najdoskonalszych tworzyw i komponentów.

Od lat zabiegamy o silną pozycję na rynku, dbamy przy tym o środowisko naturalne. Technologie Tworzyw Sztucznych to firma mająca siedzibę w nowoczesnej, ekologicznej fabryce. Dzięki temu nasza działalność nie jest uciążliwa dla przyrody.

Z troski o środowisko wyposażyliśmy nas zakład produkcyjny w nowoczesny system MIAB, czyli specjalistyczne urządzenia do oczyszczania powietrza z rozpuszczalników, lotnych związków organicznych. Istotną częścią procesu filtrowania powietrza jest wtórne wykorzystanie energii uzyskanej w trakcie niszczenia tzw. lotnych związków organicznych w utleniaczach katalitycznych. To pozwala nam łączyć wysoką wydajność podczas procesu oczyszczania gazów z niskim poborem energii.

Oferta

Specjalizujemy się w budowie kadłubów i pokładów łodzi dla takich światowych marek jak Hanse, Dehler, Varianta, Moody, Sealine czy Fjord. Stosowanie najlepszych materiałów oraz zastosowanie nowoczesnych procesów technologicznych, pozwala nam na uzyskanie znakomitych jakościowo kompozytów. Przygotowane przez nas konstrukcje uważane są za dobro luksusowe wśród klientów na całym świecie.Od 2015 roku rozszerzyliśmy nasz profil produkcji i rozpoczęliśmy pełne wyposażanie kilku modeli jachtów. A więc teraz wykonujemy nie tylko laminowanie i okuwanie, ale także montowanie instalacji wodnych, elektrycznych i gazowych, silników, wyposażenia nawigacyjnego i sterującego oraz innego wyposażenia niezbędnego na każdym jachcie. Ten kierunek naszego rozwoju jest w tej chwili najszybszy i powoduje m.in. znaczny wzrost zatrudnienia.

Kontakt do działów firmy

Rekrutacja
+48 918862119
rekrutacja@ttspraca.pl
Biuro prasowe
pressroom@yachtech.pl

Opis dodatkowy

wyroby z laminatu poliestrowo-szklanego, kadłuby jachtów, jachty, laminaty, tts, kadłuby jachtów morskich, pokłady jachtów, montaż osprzętu na pokładzie jachtów, technologie tworzyw sztucznych

Dziękujemy za wysłane grafiki.