• <

Wynik wyszukiwania - "praktyki" - Wiadomości

Świnoujście. Terminal instalacyjny miejscem praktyk uczniów Szkoły Morskiej

Terminal instalacyjny Baltic Power w Świnoujściu, którego budowa ma ruszyć w tym roku, będzie miejscem praktyk uczniów ze świnoujskiej Szkoły Morskiej.
05.06.2023

Erasmus+ w Zespole Szkół Morskich w Gdańsku

Praktyki zagraniczne to duża szansa dla młodych ludzi, którzy w najbliższym czasie będą zasilać rynek pracy. Umiejętności i wymagania, jakie obecnie są stawiane przed pracownikami, nie zawsze można zweryfikować w szkolnych murach. Dlatego Zespół Szkół Morskich w Gdańsku kładzie duży nacisk na praktyki nie tylko w Polsce.
19.01.2023

"Wiatr od morza". Program, który już dziś przygotowuje młodych do pracy w offshore

Pierwsza edycja pilotażowego programu „Wiatr od morza” zainicjowanego przez Fundację Inspirujące Przykłady dobiegła końca. Spośród 14 uczniów biorących udział w programie, dwóch otrzymało propozycję odbycia praktyk w firmie MEWO S.A. Dodatkowo firma wyraziła chęć organizacji zajęć praktycznych dla młodzieży prowadzonych przez przedstawicieli firmy.
21.07.2022

Praktyki studenckie na ORP Iskra

W ostatni piątek podchorążowie I roku Wydziału Nawigacji i Uzbrojenia Okrętowego Akademii Marynarki Wojennej zakończyli rozpoczęte 22 sierpnia praktyki marynarskie na ORP Iskra.
18.09.2021

Praktyka manewrowa studentów zagranicznych na AMW

Studenci z Arabii Saudyjskiej ostatniego roku studiów Wydziału Nawigacji i Uzbrojenia Okrętowego drugą połowę września spędzili ćwicząc manewrowanie jednostką pływającą. Dla nich był to okres praktyki manewrowej, która odbywała się na wodach Zatoki Gdańskiej oraz akwenie Portu Gdynia.
01.10.2020

Szkolenie praktyczne przyszłych hydrografów na AMW

Na przełomie sierpnia i września 2020 r. odbyły się praktyczne zajęcia dla studentów studiów podyplomowych Hydrografia. Szkolenie obejmowało między innymi przygotowanie hydrograficznego systemu pomiarowego do pracy, podłączenie niezbędnego okablowania, zamontowanie przetworników i anten oraz stworzenie projektu prac w oprogramowaniu Qinsy.
10.09.2020

Praktyki studentów nawigacji morskiej AMW

W dniach 25-28.08.2020 r. słuchacze studiów magisterskich nawigacji morskiej, uczestniczyli w zajęciach w Ośrodku Szkolenia Grup Specjalnych Płetwonurków RP w Pasymiu. Szkolenie osobiście prowadził szef GSP mgr inż. Maciej Rokus.
08.09.2020

Dar Młodzieży wychodzi w morze

"Dar Młodzieży" opuszcza port realizując kolejny etap bałtyckich praktyk morskich. Żaglowiec od środy 12 sierpnia cumuje w Gdyni uzupełniając zaopatrzenie, wymienione także zostały grupy praktykanckie.
13.08.2020

Specjalistyczne praktyki podchorążych na ORP Kormoran

Lato i wakacje to dla studentów wojskowych czas na zdobywanie doświadczenia na praktykach. Podchorążowie kierunków systemy informacyjne w bezpieczeństwie, nawigacja oraz mechatronika obecnie odbywają praktyki specjalistyczne na okrętach.
16.07.2020

OŚRODEK ŻEGLARSKI AKADEMII MORSKIEJ

- kursy żeglarskie,- kursy motorowodne,- szkolenia specjalistyczne - egzaminy żeglarskie,- morskie praktyki żeglarskie - rejsy morskie

Dar Młodzieży znów przy Nabrzeżu Pomorskim w Gdyni. Na pokład wracają studenci

Studenci wracają na Dar Młodzieży. Fregata, która w Stoczni Remontowej Nauta w Gdyni przeszła remont przygotowujący ją do rejsu dookoła świata, zacumowała przy Nabrzeżu Pomorskim w Gdyni w środę wieczorem, gdzie czeka teraz na praktykantów. Pierwszą w tym roku podróż szkoleniową zaplanowano na najbliższy piątek.
15.03.2018

Dziękujemy za wysłane grafiki.