• <

Wynik wyszukiwania - "cena ropy" - Wiadomości

Polska zgadza się na pułap cenowy ropy naftowej z Rosji w wysokości 60 dolarów za baryłkę

Polska zaakceptowała w piątek pułap cenowy rosyjskiej ropy naftowej transportowanej drogą morską na poziomie 60 dolarów za baryłkę. Poinformował o tym stały przedstawiciel RP przy Unii Europejskiej Andrzej Sadoś.
02.12.2022

Paliwa w Polsce jedne z najtańszych Unii, przekonuje POPiHN

Polscy kierowcy nie płacą tak wysokich cen jak konsumenci z innych państw członkowskich UE – zapewniła w czwartek Polska Organizacja Przemysłu i Handlu Naftowego. W marcu tego roku, po przeliczeniu na euro, tylko w trzech państwach UE paliwa były tańsze niż w Polsce – dodano.
07.04.2022

Ropa w USA po 63 USD z baryłkę, po zwyżce w środę o prawie 5 proc.

Ceny ropy naftowej na giełdzie paliw w USA są w pobliżu 63 USD za baryłkę, po zwyżce na zakończenie środowej sesji o niemal 5 proc. - informują maklerzy.
15.04.2021

Po ataku na największy na świecie terminal naftowy cena ropy w USA poszła w górę

Ropa naftowa na giełdzie paliw w USA zdrożała powyżej 67 USD za baryłkę, a Brent na ICE zwyżkowała powyżej 71 USD po informacjach o ataku na największy na świecie terminal naftowy - informują maklerzy.
08.03.2021

W USA ropa powyżej 61 USD/b - dzisiaj spotkanie OPEC+

Ropa naftowa na giełdzie paliw w USA drożeje i jest wyceniana powyżej 61 USD za baryłkę. Inwestorzy koncentrują swoją uwagą na bardzo ważnym dla rynków spotkaniu OPEC+ - informują maklerzy.
04.03.2021

W USA po trzech sesjach spadków cen ropa nieznacznie zyskuje

Ropa naftowa na giełdzie paliw w USA nieznacznie zyskuje, po 3 poprzednich sesjach spadków cen - najdłuższej takiej serii zniżkowej od XII 2020 r. W czwartek przedstawiciele sojuszu OPEC+ mogą zdecydować o podwyższeniu dostaw surowca - informują maklerzy.
03.03.2021

W USA ropa tanieje od 3 sesji i jest po 60 USD/b - zwyżki już za nami?

Ropa naftowa na giełdzie paliw w USA tanieje 3. sesję - to najdłuższa jej seria spadkowa w tym roku. Surowiec jest wyceniany w pobliżu 60 USD za baryłkę. Tegoroczne imponujące zwyżki cen surowca przechodzą na razie do historii przed zbliżającym się posiedzeniem krajów OPEC+ - informują maklerzy.
02.03.2021

Dziękujemy za wysłane grafiki.