Inauguracja roku szkoleniowego 2026 w 3. Flotylli Okrętów
W Porcie Wojennym Gdynia odbyła się, 7 stycznia, uroczysta zbiórka pododdziałów, w związku z inauguracją roku szkoleniowego w 3. Flotylli Okrętów. To wydarzenie ma na celu podsumowanie minionego roku oraz przedstawienie planów na bieżący. Biorąc pod uwagę prowadzone przedsięwzięcia związane z modernizacją potencjału morskiego rodzaju sił zbrojnych, a także obowiązków wynikających z potrzeby ochrony infrastruktury krytycznej, zadań i wyzwań nie zabraknie.
07.01.2026