• <
premium

Przeładunki ponadgabarytowe, usługi transportu śródlądowego przez Zatokę Gdańską

Dane kontaktowe

  • Adres: 81-335 Gdynia, Janka Wiśniewskiego 20
  • Telefon: 58 627 42 22
  • E-mail: doker@doker.com.pl

Udostępnij

Strona główna Katalog firm Stocznie, Offshore Firmy stoczniowe DOKER Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Portowych

Od czasu swego powstania spółka koncentruje się na wykonywaniu usług przeładunkowych i mocowaniu ładunków w tym sztuk ponad gabarytowych i ciężkich. Organizuje transporty ładunków na barkach i pontonach Wisłą i przez Zatokę Gdańską oraz transporty samochodami.

Jesteśmy firmą z ponad 20-letnim doświadczeniem,o ugruntowanej pozycji w branży portowo-morskiej.

Dla Spółki DOKER najważniejsze jest zadowolenie zleceniodawcy.

Oferta

PRZEŁADUNKI PONADGABARYTOWE I USŁUGI TRANSPORTU ŚRÓDLĄDOWEGO PRZEZ ZATOKĘ GDAŃSKA NA PONTONACH.
PRZEŁADUNKI, SZTAUOWANIE I MOCOWANIE ŁADUNKÓW W TYM SZTUK CIĘŻKICH I PONADGABARYTOWYCH.

USŁUGI - PRZEŁADUNKI

JAKOŚĆ, SOLIDNOŚĆ, EKSPRESOWE PODJĘCIE I WYKONANIE ZLECENIA

Specjalizacją spółki jest świadczenie usług w zakresie prac przeładunkowych, mocowania i sztauowania ładunków w tym również sztuk ciężkich i ponadgabarytowych na statkach, wagonach, samochodach itp.

Usługi wykonujemy głównie w Gdyni i Gdańsku gdzie w oparciu o wieloletnią współpracę oraz na podstawie zawartych umów z firmami z branży portowej i stoczniowej.
W zależności od potrzeb dzierżawimy dorywczo do obsługi ładunków i statków :

- nabrzeża,
- place,
- magazyny,
- hale montażowe,
- dźwigi nabrzeżowe o udźwigu od 3,2 tony do 150 ton i dźwigi pływające od 60 do 300 ton.

Pragniemy podkreślić, że :
- miejsce wykonywania usług wskazuje nam zleceniodawca, lub dobieramy je w sposób najkorzystniejszy technologicznie i cenowo dla niego,
- stawki za nasze usługi są konkurencyjne i mogą być negocjowane w zależności od ładunku i realnych warunków wykonywania prac,
- rozpoczynanie prac następować może od dowolnej godziny a tempo ich wykonywania jest "tak szybko jak to możliwe",
- prace wykonujemy we wszystkie dni tygodnia przez 24 godziny na dobę..


Szczegóły możemy przedstawić osobiście podczas umówionego spotkania.

USŁUGI - TRANSPORT

FACHOWA POMOC I DORADZCTWO LOGISTYCZNE

Nasze bogate doświadczenie oraz szerokie kontakty na rynku usług transportowych, pozwalają nam również zaproponować przewóz rozmaitych konstrukcji drogą lądową oraz żeglugą śródlądową i morską.

W przypadku zleceń składających się z kilku operacji (np.: transportu droga lądową z hali montażowej na nabrzeże, załadunku na statek oraz transportu drogą morską), kierowanie nimi i ich koordynacja powierzona naszej spółce - bardzo często usprawnia te poszczególne działania a dla firmy zlecającej całość tych operacji upraszcza wiele procedur.

W przypadku połączonych ze sobą operacji transportowo - przeładunkowych możecie Państwo również liczyć na naszą pomoc i doradztwo.

Kontakt do działów firmy

Przedsiębiorstwo Robót Portowych DOKER Sp. z o.o.
tel. +48 58 627-42-22 | e-mail: doker@doker.com.pl

Opis dodatkowy

przeładunki portowe, przeładunki sztuk ciężkich, sztauowanie ładunków, mocowanie ładunków, przeładunki w porcie, przeładunki w portach, przeładunki w porcie Gdańsk, przeładunki w porcie w Gdańsku, przeładunki w porcie Gdynia, przeładunki w porcie w Gdyni, przeładunki w portach Trójmiasto, przeładunki w portach w trójmieście, przeładunki w trójmiejskich portach, przeładunki sztuk ciężkich w portach, przeładunki sztuk ciężkich w porcie, przeładunki sztuk ciężkich Gdańsk, przeładunki sztuk ciężkich Gdynia, przeładunki sztuk ciężkich w porcie Gdańsk, przeładunki sztuk ciężkich w porcie Gdynia, przeładunki sztuk ciężkich Trójmiasto, przeładunki sztuk cieżkich w trójmiejskich portach, transport na pontonach gdańsk, transport na pontonach gdynia, transport na pontonach zatoka gdańska, transport na pontonach w porcie, transport ponadgabarytowy na pontonach, sztauowanie gdańsk, sztauowanie gdynia, sztauowanie port gdańsk, sztauowanie port gdynia, sztauowanie w portach, trymowanie ładunków w portach

Dziękujemy za wysłane grafiki.