• <
premium

Rozwiązania uszczelniające do kabli i rur

Dane kontaktowe

  • Adres: 81-571 Gdynia, Chwaszczyńska 5
  • Telefon: +48 58 622 0208
  • Fax: +48 58 622 01 85
  • E-mail: info@pl.roxtec.com

Udostępnij

Roxtec Poland jest spółką zależną firmy Roxtec International AB z siedzibą w Karlskronie w Szwecji.

Grupa Roxtec jest wiodącym dostawcą elastycznych przepustów do rur i kabli. Opiera się na innowacyjnej technologii Multidiameter, opracowanej przez Roxtec w celu prostego dostosowania uszczelnień do kabli i rur o różnych średnicach. Rozwiązanie Multidiameter polega na produkowaniu modułów uszczelniających z odklejanymi listkami, co z kolei ułatwia:

-  planowanie techniczne (nie ma konieczności doboru jednego modułu pod konkretny wymiar kabla, moduły dobiera się pod pewien zakres średnic kabli)

- montaż uszczelnień 

- modernizację przepustu w przypadku wymiany kabla w istniejącym przejściu kablowym

Produkty Roxtec są stale rozwijane i testowane zgodnie z najnowszymi wymogami bezpieczeństwa, aby niezawodnie chronić przed uszkodzeniami spowodowanymi ogniem, wodą, gazem, kurzem oraz zakłóceniami elektromagnetycznymi.

Oprócz certyfikowanych rozwiązań Roxtec oferujemy także pełne wsparcie techniczne i merytoryczne w zakresie doboru uszczelnień na każdym etapie budowy począwszy od wsparcia projektantów (posługując się naszą wiedzą oraz pomocnym narzędziem Roxtec Transit Designer) po doradztwo na budowie (w kwestii oceny montażu przepustu lub przeszkolenia instalatorów).

Z naszymi klientami budujemy długotrwałe relacje oparte na fachowej pomocy i zaangażowaniu. Roxtec jest niezawodnym dostawcą i uznanym partnerem w prawie wszystkich sektorach przemysłu. Branże docelowe to m.in. przemysł stoczniowy, telekomunikacja, energetyka, przemysł chemiczny i rafineryjny, OEM, budownictwo.

Filmy
Zdjęcia

 - GospodarkaMorska.pl

Do pobrania

Opis dodatkowy

kable, rury, statki, offshore, rozwiązania uszczelniające do kabli, rozwiązania uszczelniające do rur, rozwiązania uszczelniające do kabli i rur, przejścia do wielu kabli, przejścia dla wielu rur, przejścia dla jednego kabla, przejścia dla jednej rury, przejście dla jednego kabla, przejście dla jednej rury, roxtec, przepust roxtec, przepusty roxtec, uszczelnienie roxtec, przepusty kablowe, uszczelnienia przepustów rurowych, uszczelnienia kabli i rur turbin wiatrowych, uszczelnienia kabli i rur do turbin wiatrowych

Dziękujemy za wysłane grafiki.