• <

Wynik wyszukiwania - "zdjęcia" - Wiadomości

Miłośnicy fotografowania statków mogą być zadowoleni. W Szczecinie stanął Portowy Fotopunkt Grobla

W ramach Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego powstaje szereg obiektów użyteczności publicznej. Zakład Usług Komunalnych zakończył realizację jednego z nich, punktu do robienia zdjęć jednostek nawodnych znajdujących się na Odrze.
13.02.2024

Polacy aresztowani za fotografowanie bazy greckiej marynarki

W poniedziałek, na małej greckiej wyspie Salamina, niedaleko Aten, policja aresztowała dwóch Polaków. Ich przewinienie? Fotografowanie bazy marynarki wojennej.
03.01.2024

Media pokazały zdjęcia satelitarne uszkodzonego Mostu Krymskiego

Ukraińskie media pokazały w poniedziałek zdjęcia satelitarne uszkodzonego mostu prowadzącego na anektowany przez Rosję Półwysep Krymski. Jedno z przęseł mostu zostało całkowicie zniszczone i nie da się go naprawić.
17.07.2023

Filipińskie służby zlokalizowały wrak, z którego wycieka olej napędowy zagrażający ekosystemowi wodnemu. Są zdjęcia

Od ponad dwóch tygodni trwa akcja oczyszczania wycieku po katastrofie tankowca MT Princess Empress który zatonął nieopodal wyspy Mindogo. Podwodni specjaliści udostępnili zdjęcia prezentujące zatopioną jednostkę. Teraz należy oczekiwać na akcję wydobycia zagrażającemu morskiej faunie i florze ładunku.
21.03.2023

Zdjęcia satelitarne potwierdzają, że Ukraińcy zatopili Saratowa

W zeszłym tygodniu świat obiegły informacje, że w wyniku ataku rakietowego ukraińskich wojsk zatonął rosyjski okręt wojenny Saratow, a dwa inne zostały uszkodzone. Najnowsze zdjęcia satelitarne potwierdzają zniszczenie jednostki.
01.04.2022

Coraz bardziej bałtycki konkurs Pantaenius Yacht Photo rozpoczęty

Można już zgłaszać swoje zdjęcia do 11. edycji konkursu Pantaenius Yacht Photo. Każda własna fotografia zrobiona w 2021 roku i tematycznie nawiązująca do jachtu, żaglówki, motorówki a nawet skutera wodnego może wziąć udział w konkursie. Zgłoszenia można nadsyłać do 31 stycznia przez formularz kontaktowy na stronie www.pantaenius-foto.pl.
16.12.2021

Rozstrzygnięcie X edycji konkursu Pantaenius Jacht Foto 2020

Nagrody zostały przyznane i Pantaenius Jacht Foto 2020 jest już zakończony. Mimo nietypowego zeszłorocznego sezonu na wodzie do 10 edycji konkursu zgłoszono rekordową liczbę 440 prac. Organizatorzy po raz drugi ogłosili wyniki podczas relacji na żywo na profilu konkursu na Facebooku.
18.03.2021

Wybrano zwycięzców konkursu fotograficznego Światowego Dnia Oceanów [foto]

Zorganizowany już po raz siódmy konkurs pod patronatem ONZ, jest częścią corocznego wydarzenia “Światowego Dnia Oceanów”, który obchodzony jest 8 czerwca.
25.11.2020

TAUCHER Ireneusz Grześkowiak

Prace podwodne.
prace podwodne,inspekcje podwodne,inspekcje podwodne budowli hydrotechnicznych,przeglądy podwodne,zdjęcia podwodne,cięcie podwodne,spawanie podwodne,umacnianie dna,likwidacja wypłyceń i przegłębień,pogotowie nurkowe,nurek,przeglądy podwodne,wydobywanie zatopionych przedmiotów,

Dziękujemy za wysłane grafiki.