• <

Wynik wyszukiwania - "budowa statków" - Wiadomości

Damen Marine Components zdobywa pierwsze zamówienie w związku z budową statków w USA

Przedsiębiorstwo dostarczy cztery pakiety wyposażenia, a w każdym znajdują się m.in. w tym urządzenie sterowe, pięć wciągarek i dwa systemy sworzni holowniczych. Wszystko to dostarczy stoczni C&C Marine & Repair w USA dla czwórki nowobudowanych łodzi roboczych Multi Cats 3013. Pierwsze dwa statki zostaną dostarczone do Callan Marine Ltd., a dwa kolejne zbudowane z myślą o sprzedaży lub wynajmie na rynek amerykański. Część wyposażenia powstaje w Polsce.
08.01.2023

Zawody stoczniowe. Monter kadłubów: "Budowa statków przypomina układanie Lego" [WIDEO]

Stocznia Crist w Gdyni prowadzi Centrum Kształcenia Zawodowego, w którym od całkowitych podstaw szkoli monterów kadłubów. Ekspertów z wieloletnim stażem zapytaliśmy o kulisy zawodu, etapy nauki, oraz dla kogo będzie to odpowiednia praca.
26.07.2022

Projektowanie i budowa statków to unikatowa, niszowa dziedzina konstrukcyjna, która powinna być osobnym sektorem wiedzy

Rozmowa z inż. Krzysztofem Czerwińskim z Wydziału Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej, członkiem ZRG i delegatem na KZD NSZZ „S”.
26.11.2018

Szydło: budowa statków bardziej konkurencyjna dzięki ustawie stoczniowej

Dzięki ustawie stoczniowej produkcja statków ma być bardziej konkurencyjna - podkreślała premier Beata Szydło w czwartek w Szczecinie. To jeden z elementów przywracania dawnej świetności polskiemu przemysłowi stoczniowemu - wskazała.
08.06.2017

Wynik wyszukiwania - Katalog firm

Dziękujemy za wysłane grafiki.