• <

Wynik wyszukiwania - "Poznań" - Wiadomości

Poznań. W piątek „Parada Sobótkowa - Fyrtle na Warcie”

Barwny korowód łodzi, potańcówka, wspólne wyplatanie wianków i pokaz teatru ognia – to niektóre z atrakcji, jakie czekają na mieszkańców i turystów podczas "Parady Sobótkowej - Fyrtle na Warcie". Wydarzenie odbędzie się w piątek wieczorem.
23.06.2023

Powstała nowa mapa „miejscówek” nad Wartą

"Jest Życie Nad Wartą" to nowa mapa, na której znajdują się interesujące miejsca nad poznańską rzeką. Na mapie zaznaczono m.in. punkty widokowe, atrakcje, miejsca kultury i zabytki. Bezpłatne egzemplarze dostępne są w kilku miejscach na terenie Poznania.
18.06.2023

Niedzielne zmagania na PŚ w kajakarstwie. Polska z kolejnymi sukcesami

Dwa zwycięstwa zanotowały polskie osady podczas drugiego dnia finałów zawodów w Pucharu Świata w Poznaniu. W kajakowej dwójce na 500 m triumfowały Martyna Klatt i Helena Wiśniewska, a w mikście kanadyjkowym na 500 m zwyciężyli Juliusz Kitewski i Amelia Braun.
28.05.2023

Puchar Świata w kajakarstwie - sukcesy Polaków

Od wczoraj w Poznaniu rozgrywane są zawody Pucharu Świata w kajakarstwie. Na sobotę zaplanowano 11 finałów, które okazały się niezwykle udanie dla biało-czerwonych reprezentantów. Polacy triumfowali aż 4 razy.
27.05.2023

PŚ w kajakarstwie – kanadyjkowe bitwy polsko-polskie w Poznaniu

Najbliższe zawody Pucharu Świata w kajakarstwie w Poznaniu dla wielu polskich reprezentantów będą jednocześnie walką o prawo startu na Igrzyskach Europejskich, a także na sierpniowych mistrzostwach świata. Ciekawa rywalizacja zapowiada się w grupie kanadyjkarzy.
22.05.2023

Miasto przypomina, że "śmieci nad Wartą to wspólny problem" i apeluje o segregację odpadów

Co roku nad największą poznańską rzeką wypoczywają tysiące osób. Niestety nie wszyscy pamiętają o posprzątaniu po sobie i segregacji śmieci przed ich wyrzuceniem. Źle posegregowane odpady mogą zwiększać koszty utrzymania porządku nad Wartą, a także utrudniają ich recykling.
06.05.2023

Policjanci szukają oszusta sprzedającego kontener morski

Oszusta, który sprzedał mieszkańcowi powiatu wolsztyńskiego (Wielkopolskie) kontener morski poszukują tamtejsi policjanci. Poszkodowany kupił kontener, wpłacił pieniądze, nigdy nie doczekał dostawy towaru.
15.01.2023

Poznań. Zabytki toru wodnego Szczecin-Świnoujście na wystawie w Muzeum Broni Pancernej

Cenne zabytki techniki militarnej i morskiej można zobaczyć na prezentowanej w Muzeum Broni Pancernej w Poznaniu wystawie "Zabytki toru wodnego Szczecin-Świnoujście". Wśród eksponatów są m.in. pozostałości zestrzelonego w 1944 r. Boeinga B-17 Flying Fortress.
14.05.2022

Nurkowie minerzy ze Świnoujścia wyciągną niemiecką bombę z jeziora w Poznaniu

W poniedziałek nastąpi wydobycie niemieckiej bomby lotniczej SD 70 z jeziora Kierskiego w okolicach Poznania. W niedzielę rekonesans przed wydobyciem prowadziła grupa nurków minerów z 8. Flotylli Obrony Wybrzeża w Świnoujściu.
12.12.2021

CIS S.C.

Czyszczenie suchym lodem.
czyszczenie suchym lodem,,czyszczenie lodem,urządzenia do czyszczenia suchym lodem,czyszczenie suchym lodem cały kraj,maszyny do czyszczenia suchym lodem,suchy lód śląsk,lód,czyszczenie CO2 Częstochowa,suchy lód czyszczenie,suchy lód maszyny sprzedaż,suchy lód,czyszczenie suchy lód,czyszczenie maszyn,suchy lod,suchy lód zastosowanie,czyszczenie lodem podkarpacie,czyszczenie lodem małopolska,czyszczenie lodem dolny śląsk,czyszczenie lodem opolskie,czyszczenie lodem zachodniopomorskie,czyszczenie lodem pomorskie,czyszczenie lodem lubuskie,czyszczenie lodem poznańskie,czyszczenie lodem łódzkie,czyszczenie lodem śląskie,czyszczenie lodem lubelskie,czyszczenie lodem pomorskie,czyszczenie lodem kujawsko-pomorskie,czyszczenie lodem warmińsko-mazurskie,czyszczenie lodem podlaskie,czyszczenie lodem mazowieckie,czyszczenie lodem świętokrzyskie,czyszczenie maszyn suchym lodem,suchy lod czyszczenie,Urzadzenia do czyszczenia suchym lodem co2,mycie suchym lodem

Poznań gościł 2. Środkowoeuropejskie Forum Technologii Wodorowych

W dniach 16-17 maja Poznań stał się miejscem spotkania ekspertów i decydentów związanych z rynkiem wodorowym podczas 2. Środkowoeuropejskiego Forum Technologii Wodorowych H2POLAND. Wydarzenie skupiło się na przyszłości technologii wodorowych, które odgrywają kluczową rolę w osiągnięciu energetycznej niezależności Europy.
05.06.2023

Dziękujemy za wysłane grafiki.