• <
premium

Jedyne w Polsce centrum treningowe spełniające najsurowsze normy OPITO

Dane kontaktowe

  • Adres: 71-700 Szczecin, Ludowa 8c
  • Telefon: 664 771 050
  • E-mail: booking@vulcantc.com

Udostępnij

Strona główna Katalog firm Vulcan Training & Consultancy

Jedyne w Polsce centrum treningowe spełniające najsurowsze normy OPITO.

Podnosimy kompetencje i świadomość pracowników branży Oil & Gas oraz Wind Energy, by bezpiecznie pracowali i bezpiecznie wracali z pracy do domu. Uczymy zachowania pod wodą, w ciemności, w pomieszczeniach zadymionych i w obecności ognia. Przygotowujemy delegatów aby w sytuacjach kryzysowych potrafili zadbać o zdrowie i bezpieczeństwo swoje oraz swoich współpracowników. Pomagamy szkoląc, dostarczając rzetelną i aktualną wiedzę oraz umiejętności rekomendowane przez międzynarodowe organizacje takie jak: OPITO, GWO, IRATA, IOSH, które wyznaczają światowe standardy szkoleniowe.

Kontakt do działów firmy

Obsługa klienta:
booking@vulcantc.com

Jesteśmy dla Was dostępni pod poniższymi numerami telefonu od poniedziałku do piątku w godzinach od 07:30 do 15:30.
+48 538 343 437 Marzena

+48 538 343 438 Żaneta

+48 664 771 050 Dorota

Wsparcie techniczne
support@vulcantc.com

Marketing i sprzedaż
michal.sokulski@vulcantc.com

+48 538 343 515

Filmy

  • 21 i 22 maja odbyły się tegoroczne regaty PTMEW Offshore Wind Energy Cup w Sopocie. Celem imprezy, poza zmaganiami o charakterze sportowym, jest integracja branży morskiej energetyki wiatrowej i to właśnie zespoły związane z firmami z tego sektora biorą udział w imprezie.

  • Polskie realia funkcjonowania operatorów farm wiatrowych są bardzo zmienne, przez co nieustannie dostarczają nowych wątków i tematów do dyskusji. Nie zabrakło ich tym samym podczas tegorocznego Forum Operatorów Farm Wiatrowych, które PSEW zorganizował po raz kolejny w Sopocie.

Zdjęcia

Opis dodatkowy

vulcan, szkolenia, szkolenia offshore, Szkolenia Wind Energy GWO, Szkolenia Safety / BHP, szkolenia IRATA, szkolenia OPITO, NEBOSH

Dziękujemy za wysłane grafiki.