• <

Wynik wyszukiwania - "stena estelle" - Wiadomości

Śmigłowiec Marynarki Wojennej ewakuował chorego z promu Steny

Wczoraj doszło do kolejnej w przeciągu kilku dni ewakuacji z promu. Załoga śmigłowca W-3WARM podjęła chorego z promu Stena Estelle, znajdującego się ok. 29 mil morskich od Władysławowa. Pasażer, który skarżył się na problemy z oddychaniem został przetransportowany do szpitala w Gdańsku-Zaspie. Lotnikom SAR asystował statek Morskiej Służby Poszukiwania i Ratownictwa Bryza z Władysławowa.
06.07.2023

Kolejna akcja na promie Steny. Wezwano śmigłowiec Marynarki Wojennej

W godz. 14.30-15.50 załoga dyżurna SAR z 43. Bazy Lotnictwa Morskiego zrealizowała kolejną akcję ratowniczą. Do szpitala znajdującego się w dzielnicy Gdańska, Zaspie, ewakuowano pasażera promu Stena Estelle z podejrzeniem zawału serca.
30.06.2023

Stena Ebba wkrótce zawita na Bałtyk

Stena Ebba, najnowszy prom typu E-Flexer w barwach Stena Line, jest już w Europie i wkrótce pojawi się na Morzu Bałtyckim.
15.11.2022

W stronę bardziej zrównoważonej żeglugi. Najnowszy prom Stena Line ochrzczony w Gdyni

Możliwość napędu metanolem czy LNG i ładowanie elektryczne z lądu. Stena Estelle to najmłodsza jednostka we flocie Stena Line. W sobotę 3 września dołączyła do promów pływających na trasie Gdynia-Karlskrona.
05.09.2022

Stena Estelle – najnowszy i największy statek we flocie Stena Line na Bałtyku [WIDEO, ZDJĘCIA]

W sobotę (3 września) odbyła się ceremonia nadania nazwy nowej jednostce na linii Gdynia-Karlskrona. Szampana na burcie promu Stena Estelle rozbiła wiceprezydent Gdyni ds. gospodarki, Katarzyna Gruszecka-Spychała, matka chrzestna statku.
04.09.2022

Próbne cumowanie nowego promu Steny Line w Porcie Gdynia [WIDEO, ZDJĘCIA]

Stena Estelle, nowy prom Steny Line, po raz pierwszy zawitał dziś w Porcie Gdynia w ramach próbnego cumowania przy Publicznym Terminalu Promowym, z którego od niedzieli będzie kursować do Karlskrony.
29.08.2022

Nowy prom Steny wypłynie z Polski we wrześniu

Stena Estelle, nowy prom Stena Line, wejdzie na linię Gdynia-Karlskrona w niedzielę 4 września.
17.08.2022

Stena Estelle – najnowszy i największy statek we flocie Stena Line na Bałtyku

W sobotę (3 września) odbyła się ceremonia nadania nazwy nowej jednostce na linii Gdynia-Karlskrona. Szampana na burcie promu Stena Estelle rozbiła wiceprezydent Gdyni ds. gospodarki, Katarzyna Gruszecka-Spychała, matka chrzestna statku.
04.09.2022

Próbne cumowanie nowego promu Steny w Porcie Gdynia

Stena Estelle, nowy prom Steny Line, po raz pierwszy zawitał dziś do Gdyni w ramach próbnego cumowania przy Publicznym Terminalu Promowym, z którego od niedzieli będzie kursować do Karlskrony.
29.08.2022

Dziękujemy za wysłane grafiki.