• <

Wynik wyszukiwania - "abramowicz" - Wiadomości

Niemcy. Media: Luna, luksusowy jacht rosyjskiego oligarchy zatrzymany w Hamburgu

Jacht Luna, należący kiedyś do Romana Abramowicza, a obecnie do innego oligarchy Farchada Achmedowa pozostanie w porcie w Hamburgu do odwołania. Według informacji gazety "Sueddeutsche Zeitung", w związku z sankcjami nałożonymi na Rosję, władze niemieckie "zamroziły" wart ok. 400 mln euro jacht.
11.05.2022

Antigua. Dwa kolejne jachty Abramowicza namierzone

Antigua potwierdziła, że dwie jednostki, jakie znajdują się na jej wodach terytorialnych, są łączone z rosyjskim oligarchą Romanem Abramowiczem.
04.04.2022

Jachty Abramowicza są w Turcji. Drzwi dla oligarchów też otwarte

Rosyjscy oligarchowie mogą przybyć do Turcji, ale muszą przestrzegać prawa międzynarodowego, by prowadzić interesy - oświadczył w sobotę turecki minister spraw zagranicznych Mevlut Cavusoglu, cytowany przez Reutera. W Turcji bezpiecznie zacumowane są dwa jachty oligarchy Romana Abramowicza, objętego brytyjskimi sankcjami.
26.03.2022

Brytyjskie media: dwa superjachty Abramowicza omijają brytyjskie sankcje

Dwa luksusowe jachty należące do rosyjskiego oligarchy Romana Abramowicza pływają pod banderą Bermudów, co pozwala im omijać sankcje nałożone na ich właściciela przez Wielką Brytanię, a nawet korzystać z pewnych przywilejów - informuje w piątek brytyjska gazeta "Daily Mail".
18.03.2022

Abramowicz chroni superjacht przed sankcjami

Superjacht Solaris należący do oligarchy Romana Abramowicza wypłynął ze stoczni w Barcelonie.
11.03.2022

Powstaje megajacht z własnym klubem plażowym

W niemieckiej stoczni powstaje superjacht, a na jego pokładzie między innymi basen, jacuzzi, SPA i… własny klub plażowy. Otrzyma go w 2021 roku rosyjski miliarder Roman Abramowicz, właściciel klubu piłkarskiego Chelsea Londyn.
24.02.2021

Dziękujemy za wysłane grafiki.