• <

Wynik wyszukiwania - " Łeba" - Wiadomości

Port Łeba zmieni swoje granice? Ministerstwo Infrastruktury wspiera inwestycje w obsługę serwisową farm wiatrowych

Rządowe Centrum Legislacyjne opublikowało projekt rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie zmiany granicy portu morskiego w Łebie. Ma na celu umożliwienie wykonania inwestycji związanej z jego planowanym przystosowaniem do obsługi serwisowej farm wiatrowych. Dokument został przekazany 3 kwietnia do uzgodnień międzyresortowych, które potrwają 14 dni. Aktualnie trwa jego opiniowanie.
10.04.2024

Zatonął dźwig portowy pomiędzy Łebą a Ustką

Dźwig portowy był transportowany na barce przez holownik Odys. Zatonął (we wtorek 23 sierpnia) po wypłynięciu z Gdyni na trasie do Szczecina - pomiędzy Łebą a Ustką. Teraz sprawą jego wydobycia zajmuje się Urząd Morski w Gdyni.
24.08.2022

Dwie oferty w przetargu na przebudowę nabrzeża północnego w porcie Łeba

W przetargu na przebudowę nabrzeża północnego w porcie Łeba ogłoszonym przez Urząd Morski w Słupsku oferty złożyły dwie firmy. Ceny obu przekraczają kwotę, jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie inwestycji.
25.02.2019

Przebudowa Nabrzeża Gdyńskiego w Porcie Łeba

W Łebie, na obszarze Portu u ujścia rzeki Łeby do morza prowadzona jest inwestycja "Przebudowa Nabrzeża Gdyńskiego w Porcie Łeba". Przedmiotowe nabrzeże o całkowitej długości 206,8 m znajduje się bezpośrednio na przedłużeniu Falochronu Wschodniego.
09.08.2016

Strabag weźmie udział w modernizacji Portu Łeba

Lista kontraktów firmy Strabag obejmujących roboty hydrotechniczne w ostatnim czasie powiększyła się o kolejne zamówienia, m.in. w związku z modernizacją Nabrzeża Stoczniowego w Porcie Łeba. Umowa na kwotę ponad 4,7 mln zł podpisana została w kwietniu br. Termin zakończenia prac planowany jest na wrzesień 2015 r.
06.07.2015

Rozpoczyna się przebudowa Nabrzeża Gdyńskiego w Porcie Łeba

Zakończył się przetarg na realizację przebudowy Nabrzeża Gdyńskiego w Porcie Łeba. Konkurs przygotowany przez Urząd Morski w Słupsku wygrała firma Hydro-Dróg z Koszalina. Wartość inwestycji to 411 tys. zł.
02.06.2015

Wynik wyszukiwania - Katalog firm

Dziękujemy za wysłane grafiki.