• <
premium

TSL Silesia specjalizuje się w organizacji przeładunków, przewozów kolejowych, samochodowych, morskich oraz kontenerowych.

Dane kontaktowe

  • Adres: 41-902 Bytom, Rycerska 9
  • Telefon: 48 664 787 417
  • E-mail: d.zmurda@tsl-silesia.com.pl

Udostępnij

TSL Silesia specjalizuje się w organizacji przewozów kolejowych, samochodowych, morskich oraz kontenerowych na terenie Europy, Rosji, Ukrainy, Kazachstanu oraz innych krajów WNP, Azji i wschodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych. TSL Silesia jest również agencją celną zatrudniającą wysoko wyspecjalizowanych agentów celnych obsługującą zgłoszenia na terenie całego kraju.

O profesjonalizmie spółki i pracowników TSL Silesia przekonały się dziesiątki firm oraz partnerów biznesowych – dzięki bardzo dobrej pozycji na rynku każdego dnia obsługują tysiące ton towarów, które zawsze bezpiecznie trafiają do wyznaczonego celu.

Jesteśmy jednymi z pierwszych posiadaczy pełnego świadectwa AEO w Polsce, świadectwo AEO otrzymaliśmy w roku 2010.

Oferta

ODDZIAŁ W GDYNI 

Oddział w Gdyni obsługuje potok towarów drobnicowych i skonteneryzowanych przez trójmiejskie porty. Tworzą go ludzie, których łączy wspólna pasja – praca, którą wykonują. Są to specjaliści, którzy zdobytą wiedzę na studiach, szlifują poprzez praktykę w sektorze TSL. Dlatego też profesjonalnie i rzetelnie podchodzą do postawionych im obowiązków, wychodząc naprzeciw wszelkim wymogom Klienta.Pracownicy Oddziału w Gdyni zajmują się organizacją i nadzorem nad załadunkiem/rozładunkiem towarów obsługiwanych drogą morską, jak również koordynują dowozy i odwozy towarów drogą lądową z portów morskich. Przygotowują i czuwają również nad poprawnością pełnej dokumentacji związanej z obrotem towarów w porcie. Mają bezpośrednią styczność z Państwa towarem obsługiwanym na terminalach. Spedytorzy są w bieżącym kontakcie z załogą obsługiwanych statków, pracownikami portu, kierowcami oraz przewoźnikami kolejowymi. Tym samym czuwają nad każdym etapem obsługi ładunku, niezależnie od wykorzystywanej gałęzi transportu. Lokalizacja biura Oddziału na terenie OT Portu, oraz możliwość współpracy z pozostałymi terminalami morskimi sprawia, iż nasze rozwiązania i wsparcie dostosowane jest do potrzeb klienta.

BIURO PORTOWE GDAŃSK

Zadaniem Biura Portowego w Gdańsku jest obsługa towarów masowych (m.in. węgiel koksowy, antracyt, złom, boksyt) przeznaczonych dla strategicznych odbiorców w Polsce oraz zagranicą, jak również obsługa towarów masowych w eksporcie dla odbiorców m.in. w Hiszpanii i Meksyku. Doskonale zorganizowany zespół spedytorów współpracuje operatywnie z kapitanami i załogami statków (kontakt bezpośredni, obsługa korespondencji w formie papierowej i/lub elektronicznej, wykonywanie dokumentacji foto), jak również z przewoźnikami kolejowymi (narodowym oraz prywatnymi przewoźnikami). Koordynuje, organizuje i nadzoruje załadunki i rozładunki towarów, zarówno w relacji bezpośredniej jak i pośredniej z/na wagony. Spedytorzy oddziałowi przygotowują również niezbędną dokumentację towarzyszącą procesom logistycznym oraz czuwają nad celną obsługą towarów. Wszystkie wymienione czynności są dla zespołu spedytorów zarówno obowiązkami zawodowymi jak i codzienną przyjemnością.

W szeregach pracowników Biura znajdują się zarówno spedytorzy z wieloletnim doświadczeniem (w spedycji od 1989) będący filarem mentorskim, jak również młodsza kadra, czerpiąca równocześnie z wiedzy starszych stażem, jak i z doświadczeń z bieżącej obsługi zleceń. Załoga Biura Portowego w Gdańsku jest niezmiennie nastawiona na pełną satysfakcję klienta, który zleca naszej firmie obsługę spedycyjną swojego towaru, co stawiane jest zawsze na pierwszym planie i zapewniane jest poprzez 24-godzinną, profesjonalną obsługę.

ODDZIAŁ W ŚWINOUJŚCIU 

Oddział TSL Świnoujście zajmuje się koordynacją i nadzorem nad przeładunkiem i obsługą towarów masowych oraz drobnicowych.  W Oddziale zatrudniona jest wysoko wykwalifikowana kadra pracowników, która spedycją i logistyką  zajmuje się od wielu lat, zachowując standardy na światowym poziomie. W ramach świadczonych przez Oddział usług, współpracujemy z wieloma Klientami w kraju, jak i za granicą. Obsługa towarów odbywa się drogą kolejową, przy współpracy z wieloma przewoźnikami, co umożliwia szybki i sprawny przepływ towarów do odbiorcy.  W uwagi na korzystną lokalizację, Oddział może również obsługiwać Klientów na liniach Skandynawskich. Biuro Oddziału znajduje się w budynku Zarządu Portu Szczecin –Świnoujście, usytuowanym bezpośrednio przy terminalu OT Port, pozwala więc mieć bieżącą i rzetelną informację o procesach przeładunkowych odbywających się w porcie.

ODDZIAŁ W SZCZECINIE 

Oddział w Szczecinie jest jednostką świadczącą usługi w zakresie m.in. nadzorowania importu stali (np. pręty, blacha w kręgach, arkusze) oraz eksportu towarów masowych. Pracownicy Oddziału wspierają procesy przeładunkowe, równocześnie koordynując ich prawidłowe funkcjonowanie oraz zapewniając poprawność wszelkiej towarzyszącej im dokumentacji. Dodatkowo obsługują spedycyjnie przyjmowane w porcie statki, jak również wagony i samochody.

Zespół  znający położenie oraz topografie nabrzeży portowych w Szczecinie zapewnia specjalistyczny serwis i doradztwo w procesie spedycyjnym. Zapewnia najwyższej jakości obsługę i wsparcie w każdej sytuacji. Stawia czoła wszelkim nowym wyzwaniom, o czym świadczy na bieżąco rozwijany zakres świadczonych usług.

Kontakt do działów firmy

Eugenia Archakova

Kierownik Działu Spedycji Morskiejtel. +48 32 282 90 62 wew.30

kom. +48 516 284 895

e-mail: e.archakova@tsl-silesia.com.pl

https://www.facebook.com/TSLSilesia
https://www.linkedin.com/company/tsl-silesia-sp-z-o-o
https://www.youtube.com/channel/UCCv4Bw_qTuD0_PRiiO9F7Fw

Filmy

  • 16 sierpnia 2021 do portu w Gdańsku przybił kolejny już w tym roku masowiec przewożący węgiel koksujący – mv Andros Glory. Na jego pokładzie przywieziono ponad 90 tysięcy ton węgla przeznaczonego do jednej z polskich koksowni.

  • W drugiej połowie marca TSL Silesia przyjęła do obsługi spedycyjnej oraz celnej ostatni w tym kwartale tankowiec z olejem napędowym przeznaczonym dla jednego z kluczowych odbiorców w Polsce. Łącznie, od początku roku, TSL obsłużyła około 100 000 t paliwa, które zostało dostarczone drogą morską do polskiego portu.

  • TSL Silesia - Prezentacja firmy

  • TSL Silesia - Prezentacja firmy

  • TSL Silesia - obsługa spedycyjno-celna

Opis dodatkowy

przeładunki , transport kolejowy , przewozy morskie , transport , logistyka , przewozy kontenerowe , agencja celna

Dziękujemy za wysłane grafiki.