• <

Wynik wyszukiwania - "zbroja adwokaci" - Wiadomości

Polish Offshore Wind Podcast - Zbroja Adwokaci - Alicja Chilińska–Zawadzka

Zapraszamy do odsłuchania kolejnego odcinka Polish Offshore Wind Podcast. Tym razem gościem Patryka Zbroi jest Alicja Chilińska–Zawadzka, Prezeska Zarządu EDF Renewables Polska sp. z o.o.
13.06.2024

Polish Offshore Wind Podcast - Zbroja Adwokaci - Janusz Czajkowski

Zapraszamy do odsłuchania kolejnego odcinka Polish Offshore Wind Podcast. Tym razem gościem Patryka Zbroi jest Janusz Czajkowski, Dyrektor Zarządzający SEA Global sp. z o.o.
05.06.2024

Polish Offshore Wind Podcast - Zbroja Adwokaci - Maciej Piersiński

Zapraszamy do odsłuchania kolejnego odcinka Polish Offshore Wind Podcast. Tym razem gościem Patryka Zbroi jest Maciej Piersiński, Dyrektor Zarządzający BOTA Wind Energy sp. z o.o.
29.05.2024

Polish Offshore Wind Podcast - Zbroja Adwokaci - Michał Kaczerowski

Zapraszamy do odsłuchania kolejnego odcinka Polish Offshore Wind Podcast. Tym razem gościem Patryka Zbroi jest Michał Kaczerowski, Prezes Zarządu Ambiens sp. z o.o.
16.05.2024

Polish Offshore Wind Podcast - Zbroja Adwokaci - Hania Drabczyk

Zapraszamy do odsłuchania kolejnego odcinka Polish Offshore Wind Podcast. Tym razem gościem Patryka Zbroi jest Hania Drabczyk, CEO Health4Wind.
02.05.2024

Polish Offshore Wind Podcast - Zbroja Adwokaci - Jakub Budzyński

Zapraszamy do odsłuchania kolejnego odcinka Polish Offshore Wind Podcast. Tym razem gościem Patryka Zbroi jest Jakub Budzyński, Wiceprezes PIMEW (Polskiej Izby Morskiej Energetyki Wiatrowej).
17.04.2024

Polish Offshore Wind Podcast - Zbroja Adwokaci - Maciej Szambelańczyk

Zapraszamy do odsłuchania kolejnego odcinka Polish Offshore Wind Podcast. Tym razem gościem Patryka Zbroi jest Maciej Szambelańczyk - radca prawny, partner WKB Lawyers, specjalista prawa energetycznego.
03.04.2024

Polish Offshore Wind Podcast - Zbroja Adwokaci - Mateusz Kowalewski

Zapraszamy do odsłuchania kolejnego odcinka Polish Offshore Wind Podcast, w którym Patryk Zbroja rozmawia z Mateuszem Kowalewskim - wydawcą portali: gospodarkamorska.pl i zielonagospodarka.pl, a jednocześnie Prezesem Polskiego Forum Technologii Morskich.
21.03.2024

Polish Offshore Wind Podcast - Zbroja Adwokaci - Andrzej Montwiłł

Zapraszamy do odsłuchania kolejnego odcinka Polish Offshore Wind Podcast, w którym Patryk Zbroja rozmawia z Andrzejem Montwiłłem, pełnomocnikiem marszałka województwa zachodniopomorskiego ds. odnawialnych źródeł energii i rozwoju technologii wodorowych oraz wykładowcą szczecińskiej Politechniki Morskiej.
06.03.2024

Gospodarowanie nieruchomościami w portach – konieczne są zmiany

Właścicielowi nieruchomości, również tych portowych, przysługuje na pierwszy rzut oka kilka mocnych uprawnień właścicielskich.
21.02.2024

Polish Offshore Wind Podcast - Zbroja Adwokaci - Maciej Stryjecki

Zapraszamy do odsłuchania kolejnego odcinka Polish Offshore Wind Podcast, w którym Patryk Zbroja rozmawia z Maciejem Stryjeckim, Dyrektorem Zarządzającym ASE Offshore oraz Prezesem Fundacji Na Rzecz Energetyki Zrównoważonej (FNEZ).
19.02.2024

Polish Offshore Wind Podcast - Zbroja Adwokaci - Paweł Weiner

Zapraszamy do odsłuchania kolejnego odcinka Polish Offshore Wind Podcast, w którym Patryk Zbroja spotyka się z Pawłem Weinerem, Prezesem Zarządu MAG Offshore sp. z oo., Doradcą Zarządu Morskiej Agencji Gdynia.
05.02.2024

Polish Offshore Wind Podcast - Zbroja Adwokaci - Tomasz Świątkowski

Zapraszamy do odsłuchania kolejnego odcinka podcastu Polish Offshore Wind. Tym razem gościem Patryka Zbroi jest Tomasz Świątkowski - Prezes Zarządu StoGda Ship Design & Engineering sp. z o.o.
24.01.2024

Co łączy offshore wind i podatki marynarza?

Morska energetyka wiatrowa to nie tylko krok w budowaniu zeroemisyjnego systemu energetycznego w Polsce, ale również we wszystkich zakątkach Europy. Coraz więcej państw stawia na rozwój sektora offshore wind. A to może mieć spore znaczenie dla przebiegu Twojej kariery zawodowej i sposobu, po jaki sięgniesz, by zatroszczyć się o bezpieczeństwo Twoich dochodów.
23.01.2024

Polish Offshore Wind Podcast - Zbroja Adwokaci - Artur Ambrożewicz

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z Arturem Ambrożewiczem (CEO Vulcan Training & Consultancy sp. z o.o.).
02.01.2024

Polish Offshore Wind Podcast - Zbroja Adwokaci - Krzysztof Stopierzyński

O drodze rozwoju od małej firmy nurkowej, poprzez firmę saperską aż po jednego z pierwszych prywatnych armatorów branży offshore wind w Polsce i dziennikarskim śledztwie The Washington Post ws. przyczyny awarii rurociągu Nord Stream Patryk Zbroja rozmawia z Krzysztofem Stopierzyńskim, prezesem Baltic Diving Solutions.
19.12.2023

Uwaga! Rządowe plany obciążenia spółek komandytowych podatkiem dochodowym (CIT)

Widmo postępującego kryzysu gospodarczego może w przyszłym roku okazać się niejedynym zmartwieniem wielu przedsiębiorców.
07.09.2020

Kolejne zmiany w rejestracji jachtów

Od 1 sierpnia 2020 r. obowiązuje nowa Ustawa o rejestracji jachtów i innych jednostek pływających o długości do 24 m. Obserwując kształtowanie się ustawy w praktyce warto omówić kilka istotnych zmian, z którymi spotkają się właściciele jachtów zamierzający skorzystać z polskich rejestrów.
07.08.2020

Jak skutecznie nadać nazwę jachtu?

Nieodłącznym elementem procesu rejestracji jachtu jest kwestia nadania jego nazwy. Okazuje się jednak, że nierzadko armator lub właściciel muszą zrezygnować z wymarzonego napisu na kadłubie swojej jednostki.
22.07.2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.